Lekcje śpiewu i gry na instrumentach. Bezpłatna konsultacja

Nutka Cafe, Warszawa, ul. Obozowa 82A
🗺 mapa
📅 wtorek 23.01.2024 do wtorek 19.03.2024
🎫 240zł
Nauka gry na instrumentach - bezpłatne spotkanie pokazowe
Nauka gry na pianinie, gitarze i ukulele oraz indywidualne lekcje śpiewu.

Zapraszamy dzieci od 5 roku życia młodzież i dorosłych na lekcje śpiewu estradowego i gry na instrumentach klawiszowych (fortepianie i keyboardzie), gitarze i ukulele.

Nie trzeba mieć własnego instrumentu, na czas nauki odpłatnie wypożyczamy instrumenty (gitara, ukulele) i udostępniamy bezpłatnie w naszej placówce sale prób z pianinem.

Zajęcia indywidualne odbywają się w systemie lekcji 15- lub 30-minutowych 1 raz bądź 2 razy w tygodniu – w zależności od predyspozycji ucznia.

Lekcje śpiewu odbywają się raz w tygodniu i trwają 30, 45 lub 60 minut. Podczas zajęć wykorzystujemy nagłośnienie estradowe, realizujemy nagrania we własnym studiu nagrań w cenie lekcji.

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację – niezobowiązującą lekcję próbną.

Obowiązuje rezerwacja miejsc: tel. +48 606 607 826 lub e-mail: info@doremifa.eu

 

Indywidualne zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów. Lekcje dostosowane są do wieku i zdolności ucznia, na zajęciach możliwa jest obecność rodziców.

Mały uczeń – poza wydobywaniem dźwięku z instrumentu – uczy się czytania nut, rozpoznawania wartości rytmicznych, poznaje podstawowe zagadnienia z teorii muzyki. Przyswaja proste utwory. Na koniec semestrów pojawia się przed publicznością na pierwszych koncertach – o ile tylko zechce.

Duży uczeń (dorosły – ma szansę na spełnianie muzycznych marzeń, oderwanie się od codzienności i zrobienie sobie, a może i bliskim przyjemności prezentując się na profesjonalnych koncertach w Piwnicy Artystycznej Nutka Café.

Koszt systematycznych zajęć: 240 zł za 4 spotkania 15 minutowe lub 480 zł za 4 spotkania 30 minutowe.

Lekcje odbywają się od poniedziałku do soboty, w różnych porach, również późnym wieczorem na Woli w Klubie Edukacji Muzycznej mieszczącym się przy w kawiarni Nutka Café, Warszawa, ul. Obozowa 82A.

Szczegóły na stronie:  www.nutkacafe.pl/zajecia

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent