Lato w Novym Kinie w Tychach

(liczba miejsc ograniczona)

LIPIEC:

7.VII. PODRÓŻE GULIWERA 3D

Uwspółcześniona ekranizacja słynnej powieści Jonathana Swifta, zrealizowana w cyfrowej technice 3D. Lemuel Gulliver, autor przewodników turystycznych, wyrusza w podróży służbowej na Bermudy, a trafia do krainy Liliputów, zamieszkałej przez miniaturowych mieszkańców, którym pomaga w wojnie z wojowniczymi sąsiadami.

14.VII. SAFARI 3D

Gdzieś w delcie wyschniętej, afrykańskiej rzeki Okavongo zwierzaki czekają na wodę. Billy – sprytna surykatka i Socrates – przyjazny lew i jednocześnie najlepszy przyjaciel Billy′ego zmęczeni czekaniem wyruszają w głąb lądu na poszukiwanie wody. Podczas pełnej niebezpiecznych przygód, wyprawy przez dziką Afrykę, Billy i Socrates spotykają zwierzęta z całego świata. Wygnane ze swych rodzinnych stron przez niszczycielskie działania człowieka, przybyły na Czarny Ląd w poszukiwaniu nowego domu.
Wspólnie ruszają w drogę, by dokonać dramatycznego odkrycia: na rzece Okavongo ludzie zbudowali wielką tamę. Billy, Socrates i ich nowi przyjaciele postanawiają pokrzyżować plany ludzi i przywrócić rzece wodę.

21.VII. MIŚ YOGI 3D

Film opowiada o mieszkających w Parku Jellystone niedźwiedziach – Yogim (głos – Dan Aykroyd) i jego przyjacielu Boo Boo (głos – Justin Timberlake). Pewnego dnia do parku przybywa reporterka (głos – Anna Faris), która staje się obiektem zainteresowań strażnika Smitha.

28.VII. MATKI W MACKACH MARSA 3D

Milo jest małym, nieposłusznym chłopcem. Zaczyna on doceniać swoją mamę dopiero wobec groźby zabrania jej przez przybyszów z Marsa.

SIERPIEŃ:

4.VIII. RIO 3D

Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro

11.VIII. GNOMEO I JULIA 3D

Najnowsza komedia reżysera "Shreka 2" – Kelly′ego Asbury′ego – z przebojową muzyką Eltona Johna bawi już miliony widzów na świecie! "Gnomeo i Julia" to przezabawnie opowiedziana historia najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem przeniesiony zostaje w najmniej prawdopodobne realia- świat ogrodowych krasnali. Na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i… zakochują się w sobie po czubki krasnalich czapek. W ten sposób wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej walki pomiędzy zwaśnionymi rodami czerwonych i niebieskich. Która strona wygra i czy wielka miłość przetrwa? W polskiej wersji językowej ulubieńcy widzów! Maciej Stuhr, Natasza Urbańska, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Cezary Pazura, Piotr Fronczewski i Anna Seniuk. "Gnomeo i Julia" zachwyca nie tylko animacją 3D, ale również wyśmienitą muzyką. W filmie znalazły się zarówno klasyczne jak i współczesne aranżacje największych hitów Eltona Johna ("Król lew") i Johna Newtona Howarda ("Mroczny rycerz", "Jestem legendą") oraz niezwykła piosenka "Hello hello" zaśpiewana w duecie z Lady Gagą.

18.VIII. AUTA 2 3D

Druga część wielkiego hitu z 2006 roku. Samochód wyścigowy Zygzak McQueen po raz kolejny weźmie udział w wielkim wyścigu. Tym razem wyścig będzie obejmował trasę w Japonii, Austrii, Włoszech, Francji oraz Wielkiej Brytanii, jednak Zygzak wraz z swoim wiernym towarzyszem Złomkiem zostanie wplątany w między narodową intrygę szpiegowską.

25.VIII. KUBUŚ I PRZYJACIELE

Ulubieniec wszystkich dzieci, największy fan miodu i nic-nie-robienia powraca do kin w klasycznej animacji! Film opiera się na historiach zaczerpniętych z książek A.A. Milne twórcy kultowego bohatera.

– Cena biletu dla grup zorganizowanych (min 15 os.) to tylko 10zł!
– Cena biletu dla klientów indywidualnych to 12 zł!
– Cena obejmuje seans filmowy wraz z uczestnictwem w zajęciach towarzyszących seansowi filmowemu danego dnia.
– Oferujemy darmowy wstęp dla opiekunów grupy (1 opiekun na 15 osób), oraz darmową pyszną kawę lub herbatę dla każdego opiekuna,
bezpieczny, parking przystosowany do postoju autobusów,
wykwalifikowany personel, który zaopiekuje się grupą i zawsze służy pomocą.