Weleda
Weleda Baby

Lassie wróć – wygraj zaproszenia do kina!

📅 środa 18.08.2021 do piątek 20.08.2021
Lassie wróć zaproszenia do kina
Najsłynniejszy pies świata powraca na duże ekrany. Lassie, wróć! to chwytająca za serce historia nierozerwalnej przyjaźni chłopca i jego wiernego owczarka Collie, oparta na bestsellerowej książce Erica Knighta, do dziś uchodzącej za najpiękniejszą tego typu opowieść, jaką kiedykolwiek napisano. Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której można wygrać zaproszenia do kina na film o najwierniejszym psie świata.

Jego najnowsza, czarująca humorem ekranizacja powstała przy udziale studia Warner Bros i oferuje „ekscytującą, zabawną i poruszającą przygodę dla całej rodziny” (Outnow). To kino familijne i bohater, którego z miejsca pokochają wszystkie pokolenia.

TUTAJ więcej informacji o filmie.

Z okazji premiery Lessie wróć Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń, które można wykorzystać między 23 a 29 sierpnia.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 18-20 sierpnia wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Lessie wróć, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz krótko uzasadnicie, dlaczego chcielibyście obejrzeć film.

Zapraszamy!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun filmu Lassie, wróć!