Weleda

kurs dla dzieci od 8 do 12 lat

📅 niedziela 06.11.2011 do piątek 09.12.2011
kurs dla dzieci od 8 do 12 lat

LIGA ROBOTYKI – jest to kurs robotyki dla dzieci w wieku 8-12 lat. W trakcie kursu uczestnicy wykorzystując najnowocześniejsze materiały dydaktyczne LEGO Mindstorms NXT systematycznie i sukcesywnie zdobywają wiedzę i nowe umiejętności z zakresu robotyki, programowania, matematyki i fizyki. Kurs składa się z 30 spotkań, obejmuje 60 godzin dydaktycznych. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a każde zajęcia trwają 120 minut. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a dzieci pracują w dwuosobowych zespołach.

Takie rozwiązanie gwarantuje sukcesywne i systematyczne zdobywanie nowych umiejętności przez uczestników. Nasz kurs pozwala na rozwijanie zdolności analitycznego myślenia oraz inspiruje dzieci do tworzenia własnych, autorskich projektów. Dzieci wykorzystują w praktyce poznane wcześniej twierdzenia matematyczne oraz potrafią wyjaśnić zjawiska fizyczne. Matematyka przestaje kojarzyć się tylko z trudnymi działaniami w zeszycie, zaczyna być przydatna.

Zajęcia Liga Robotyki pomogą Twojemu dziecku w:

• nauce logicznego myślenia;
  • nauce pracy w grupach – podziału zadań i współpracy;
  • rozwijaniu wyobraźni i kreatywności;
  • zdobyciu nowych umiejętności z zakresu robotyki, programowani, matematyki i fizyki;
  • inspirowaniu dzieci do tworzenia własnych, autorskich prac;
  • umiejętności skupienia się na danym zadaniu przez dłuższy czas;
  • przedstawieniu komputera jako narzędzia do projektowania i tworzenia użytkowych przedmiotów.

Oferta zawiera:

• Zajęcia od października do maja / czerwca;
  • 30 spotkań raz w tygodniu;
  • Każde spotkanie trwa 120 minut;
  • 60 godzin zajęć dydaktycznych;
  • Małe grupy, podzielone na dwuosobowe zespoły;
  • Materiały i narzędzia dydaktyczne;
  • Salę dydaktyczną;
  • Opieka wykwalifikowanego instruktora.

Cena:

99zł – zaliczka płatna w ciągu 5 dni od zapisów + 9 miesięcznych rat po 119zł (płatnych od października do czerwca 10 dnia każdego miesiąca: do 10 października; 10 listopada; 10 grudnia; 10 stycznia; 10 lutego; 10 marca; 10 kwietnia; 10 maja).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

eduROBOT.PL otrzymał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Poznań 533 986 444 :: Szczecin 795 22 17 22 :: Trójmiasto 535 041 242

Szczegóły i informacje: