Książka kucharska dla maluchów i niemowląt

czwartek 08.09.2016 do czwartek 29.09.2016

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt

Twój maluch nie toleruje warzyw a karmienie go przypomina bezlitosną walkę? Często brakuje ci pomysłów na pyszne i pożywne posiłki? Zmień swoją codzienność, sięgając po ratunek w postaci „Książki kucharskiej dla maluchów i niemowląt” Giny Ford!

„Książka kucharska dla maluchów i niemowląt” (Wydawnictwo Esprit) to pozycja przygotowana przez specjalistkę z zakresu wychowywania i żywienia dzieci, która zdobyła serca rodziców na całym świecie.  Publiczne wyrazy wdzięczności składały Ginie Ford także liczne sławne osoby.

Książka zawiera przepisy, które można przygotować w krótkim czasie. To receptury na potrawy niebanalne, pełne fantazji, dzięki którym można pobudzić wyobraźnię dziecka i jego kubki smakowe! Każde danie bogate jest w elementy niezbędne do prawidłowego rozwoju malucha, a każdy rozdział uzupełniony został o praktyczne rady, które pozwolą rodzicom dobrze zorganizować swój czas w kuchni z dzieckiem.

Książkę objęły patronatem prestiżowe media parentingowe: Miasto Dzieci, „M jak Mama”, MamaDu, eGaga, SuperMamy. Poprzednie książki Giny Ford („Pierwszy rok życia dziecka”, „Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni”) osiągnęły ogromne sukcesy,
w tym zyskały tytuł bestsellera.

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt
Gina Ford,
Format 168×186 mm
Stron 192

Więcej informacji: Wydawnictwo Esprit 2016

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie