Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +

Kraków – miasto doświadczeń! Jednodniowa wycieczka

📅 poniedziałek 23.04.2012 do sobota 23.06.2012
Kraków – miasto doświadczeń! Jednodniowa wycieczka

Na wycieczce odwiedzimy kilka magicznych miejsc, oczywiście nie zabraknie pizzy oraz czegoś słodkiego. W planie mamy zwiedzanie Muzeum Farmacji, gdzie m.in. dzieci będą mogły nie tylko zapoznać się jak w dawnych czasach wytwarzano lekarstwa, ale również samodzielnie zrobić własną pigułkę.

Kolejną atrakcją jaka nas czeka, to Ogród Doświadczeń. Ten ogromny park z ponad 60 urządzeniami pozwoli dzieciom na samodzielne wykonanie doświadczeń z zakresu optyki, akustyki, mechaniki. W międzyczasie pozwolimy sobie na odrobinę słodkiego szaleństwa – odwiedzimy małą fabrykę cukierków, gdzie dzieci będą mogły zobaczyć w jaki sposób tworzyło się dawniej łakocie. Oczywiście nie zabraknie degustacji. To nie jest muzeum. Panie na oczach dzieci wyprodukują cukierki. A ponieważ dzień będzie długi, nie zabraknie pizzy.

Wyjeżdżamy spod Centrum Helen Doron w Chorzowie koło godziny 9, a wrócimy (pewnie zmęczeni, ale pełni wrażeń) koło godziny 18. W ramach opłaty dzieci będą miały zapewnione:
przejazd busem do Krakowa, po Krakowie oraz do Chorzowa
pizza i napój
bilety wstępu
opiekę dwóch opiekunów
paczuszkę słodyczy

Zapraszamy dzieci od 5 do 8 lat.

Termin: 23.06
Wiek dzieci: 5-8 lat