Weleda
Weleda Baby

Kraina Zabawy

📅 niedziela 30.05.2010

Impreza rozpocznie się w niedzielę, 30 maja o godzinie 12 w Krainie Zabawy przy ul. Dąbrowszczaków (Gdańsk-Przymorze). Każdy będzie miał okazję zasiąść za kierownicą wielkiego wozu strażackiego czy odbyć przejażdżki quadem. Ponadto dzieci będą mogły wziąć udział w kursie pierwszej pomocy oraz zobaczyć, jak pracują psy z dogoterapii. To jednak nie koniec atrakcji – chętni będą mogli ucharakteryzować twarz oraz cieszyć się watą cukrową dostępną dla wszystkich bez ograniczeń. Młodzież ze sportowym zacięciem będzie mogła spróbować swoich sił w Skate Parku.

Gościem specjalnym imprezy będzie Pan Yapa!

Niezwykle bogaty program atrakcji dla najmłodszych obejmuje:

• Dmuchany zamek „Tygrys"
  • Dmuchana zjeżdżalnia „Dżungla"
  • Dmuchana zjeżdżalnia „Sony"
  • Karuzela o średnicy 6m
  • Kącik plastyczny
  • Dmuchany zamek „Tęcza"
  • Malowanie buziek
  • Statek „Aktiv Centre" 13x6m
  • Dmuchany zamek GCPU
  • Przejażdżki quadem
  • Ścianka wspinaczkowa
  • Centrum Hevelianum – specjalny teleskop przeznaczony  do oglądania słońca oraz doświadczenia z ciekłym azotem
  • Szkoła tańca „Gabi" – nauka tańca
  • Stoisko PCK z instruktarzem pierwszej pomocy
  • Kurs tańca
  • Pokazy sztuk walki
  • Pokazy deskorolkowe w skateparku
  • Samochód strażacki
  • Samochód policyjny
  • Wata cukrowa bez ograniczeń
  • Fundacja DOGTOR – stoisko z psami pracującymi przy dogoterapi
  • Lifeguard Gdańsk – stoisko ratowników
  • SONY – pokazy i nauka baniek mydlanych, nagrywanie zabaw, robienie zdjęć, wydruk i wypalanie płyt
  • Animacje na scenie- GOOD LUCK CLUB.
  • Festyn sportowy AWFiS

WSZYSTKIE ATRAKCJE ZA DARMO! WSTĘP WOLNY!

Mnóstwo nagród i atrakcji do rozlosowania wśród wszystkich uczestników! Ponadto możliwość wylosowania przelotu paralotnią nad Gdańskiem!

Organizatorami imprezy są: Miasto Gdańsk, MOSiR w Gdańsku, GPEC, Trefl, AWFiS. Patronat honorowy: Prezydent Miasta Gdańska.

ilustracja