Koziołek Matołek zawita do Piaseczna!

📅 niedziela 15.03.2015
Koziołek Matołek zawita do Piaseczna!

Pacanów to jedyne miejsce na świecie, w którym podkuwa się kozy – tak przynajmniej sądzi bohater klasycznej bajki dla dzieci Koziołek Matołek. Dlatego też, ten przyjacielski i łatwowierny bohater wyrusza w długą podróż po całym świecie w poszukiwaniu miasteczka. W niedzielę 15 marca do jego pełnej przygód teatralnej wyprawy będą mogli dołączyć najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Jakim trudnościom i wyzwaniom stawią czoła mali widzowie oraz niezdarny Koziołek?

Spektakl pt. „Przygody Koziołka Matołka" to już trzecie w tym roku spotkanie dla najmłodszych z cyklu „Bajeczne niedziele". Zrealizowane na podstawie opowieści Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza przedstawienie z pewnością dostarczy uczestnikom wielu wrażeń. Dobrą zabawę zapewnią nie tylko barwne postaci, lecz także żywa akcja, pogodny humor oraz przebojowa muzyka. Patronat medialny nad cyklem objął portal miastodzieci.pl.

Spotkanie teatralne odbędzie się w niedzielę 15 marca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl pt. „Przygody Koziołka Matołka" odegrany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!