Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Weleda
Weleda Baby

Korepetycje w Sportlandii

📅 czwartek 23.12.2010
Korepetycje w Sportlandii

Dodatkowo jesteś pracującą mamą, pracującym tatą i z tego względu nie jesteś w stanie poświęcić tyle uwagi na rozwijanie zdolności naukowych swojego dziecka, ile byś chciał? W takim razie odnalazłeś w wyszukiwarce odpowiednią stronę internetową.

Nasz Ośrodek Sportowy Sportlandia jest jednocześnie centrum sportowym i centrum kształcenia dla najmłodszych. Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra posiada wiedzę z nauk przyrodniczych, nauk ścisłych, nauk humanistycznych oraz nauk społecznych. Dodatkowym atutem naszych nauczycieli jest długoletnia praktyka w nauczaniu dzieci w wieku od 3 lat do 8 lat oraz niezwykłe podejście edukacyjne wykorzystujące gry dydaktyczne, dzięki którym Państwa pociechy przestaną czuć wewnętrzny strach przed szkołą i nieznanym.

Naszą misją jest, aby poprzez zabawę rozwijać zdolności Twojego malucha. Nauczymy go kreatywnego podejścia do rzeczywistości. Zadbamy o to, aby wykładany przez nas materiał był zrozumiały i jednocześnie zapamiętywany. Poprawimy możliwości koncentracji maluchów poprzez zaangażowanie ich w treść zajęć, zmotywujemy ich do nauki oraz wykształcimy nawyki systematycznej pracy własnej dziecka. Tym samym problem z lekcjami przestanie istnieć, a Ty Drogi Rodzicu będziesz mógł poświęcić więcej czasu na swobodną zabawę ze swoim dzieckiem.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 3 lat do 8 lat i dotyczy korepetycji z czytania, liczenia, pisania, nauki języków obcych takich jak: język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, nauki gry na instrumentach – gitara, pianino oraz rozwijania zainteresowań z takich przedmiotów jak: przyroda, historia, plastyka i muzyka.

Korepetycje będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 21.00 oraz w weekendy w godzinach od 10.00 do 16.00.

Cena zajęć indywidualnych to 30 zł za 60 min.

Możliwe są również zajęcia grupowe, max liczba osób to 3 dzieci, po wcześniejszym uzgodnieniu z zainteresowanymi rodzicami, w cenie 20 zł za 60 min na osobę.

Oferujemy również po odbytych zajęciach edukacyjnych, dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej w cenie 10 zł za 60 min.

Natomiast dla tych rodziców, którzy będą chcieli zostawić maluchy na cały dzień w weekend (6h) w ramach których odbędą się zajęcia edukacyjne, ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej oraz zabawowe to całodzienna opieka nad Państwa maluchem wynosi 80 zł., natomiast całoweekendowa opieka nad maluchem wynosi 110 zł za dwa dni w naszym ośrodku.

Powyższa cena opieki weekendowej zawiera posiłki – dwudaniowy obiad oraz napoje.
Pierwsze korepetycje są gratisową lekcją próbną i mogą się odbyć w obecności zainteresowanego rodzica.

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z naszym biurem pod nr tel. +48 71 725 33 04 bądź e-mailowo: biuro@sportlandia.net.pl.