Konkurs na zakończenie lata – wygraj nagrodę od Play-Doh!

sobota 20.08.2022 do poniedziałek 05.09.2022

konkurs z Playdoh

Zabawa ciastoliną wyzwala ogromną radość, co sprawia, że uczymy się sprawniej i efektywniej. Wybierając masy plastyczne dla swojego dziecka, warto postawić na ciastolinę Play-Doh – wysokiej jakości, nietoksyczny i starannie przetestowany produkt, który od ponad 65 lat cieszy się zaufaniem rodziców i pomaga rozwijać wyobraźnię dzieci na całym świecie. W ofercie Play-Doh dostępne są nie tylko tuby kolorowej ciastoliny, ale także kultowe już zestawy kreatywne takie jak Dentysta, Fryzjer czy seria Kitchen Creations o tematyce kulinarnej, od lat uwielbiana przez dzieci.

Koniec wakacji coraz bliżej, dlatego na osłodę  mamy dla Was letni konkurs. Na zwycięzców czekają wspaniałe kreatywne nagrody od Play-Doh! 

W naszym konkursie wygrać można jedną z 9 nagród, a do zdobycia są:

– 3 x zestaw Play-Doh Super Warsztat Wyobraźni
Pobudzający wyobraźnię zestaw „wszystko w jednym” z mnóstwem akcesoriów, miejscem do przechowywania oraz klasyczną ciastoliną Play-Doh! W zestawie znajdują się wbudowane elementy Fryzjera oraz Fabryki Zabawy – wyciskarki do rozmaitych kształtów z wymiennymi nakładkami, foremki do wycinania i inne akcesoria, a także mnóstwo ciastoliny, która daje nieograniczone możliwości. Super Warsztat jest wystarczająco duży, by pomieścić tuby z ciastoliną i akcesoria, ale zarazem jest kompaktowy i ma uchwyt, by można było zabrać go ze sobą na weekend u babci lub wszędzie tam, gdzie przyjdzie ochota na zabawę!

– 3 x Play-Doh 65 tub na 65-lecie
Play-Doh już od ponad 65 lat wspiera kreatywność i wyobraźnię najmłodszych! Świętuj z nim moc kolorów i nieokiełznanej wyobraźni dzięki zestawowi 65 tub Play-Doh! Znajdziecie w nim klasyczne kolory, a także konfetti, brokatowe, metaliczne, naśladujące faktury terenu oraz nową, szafirową ciastolinę! Z niemalże każdym dostępnym kolorem Play-Doh w jednej, dużej paczce, można wyobrazić sobie, co tylko zechcecie i realizować swoje twórcze pomysły!

– 3 x Play-Doh Zestaw 20 kolorowych tub
Duża paka 20 tub Play-Doh to nieskończone źródło kreatywnej zabawy! Małe rączki mogą skręcać, toczyć i formować kolorową ciastolinę w najbardziej niesamowite kształty, a potem rozgnieść je i zacząć wszystko od nowa. Idealny do wspólnych zabaw w domu i nie tylko.

Jak zdobyć  jedną z nagród? Sprawdźcie TUTAJ!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:latowakacjezabawa