Wygraj nagrodę od Play-Doh! Konkurs na zakończenie lata

konkurs z Playdoh

Koniec wakacji coraz bliżej, dlatego na osłodę  mamy dla Was letni konkurs. Na zwycięzców czekają wspaniałe kreatywne ciastolinowe nagrody! 

Zabawa ciastoliną wyzwala ogromną radość, co sprawia, że uczymy się sprawniej i efektywniej. Wybierając masy plastyczne dla swojego dziecka, warto postawić na ciastolinę Play-Doh – wysokiej jakości, nietoksyczny i starannie przetestowany produkt, który od ponad 65 lat cieszy się zaufaniem rodziców i pomaga rozwijać wyobraźnię dzieci na całym świecie. W ofercie Play-Doh dostępne są nie tylko tuby kolorowej ciastoliny, ale także kultowe już zestawy kreatywne takie jak Dentysta, Fryzjer czy seria Kitchen Creations o tematyce kulinarnej, od lat uwielbiana przez dzieci.

W naszym konkursie wygrać można jedną z 9 nagród, a do zdobycia są:

  • Nagroda 1 stopnia: 3 x zestaw Play-Doh Super Warsztat Wyobraźni, zestaw kreatywny
  • Nagroda 2 stopnia: 3 x Play-Doh 65 tub na 65-lecie
  • Nagroda 3 stopnia: 3 x Play-Doh 20 kolorowych tub

Opis nagród:

Play-Doh Super Warsztat Wyobraźni
Pobudzający wyobraźnię zestaw „wszystko w jednym” z mnóstwem akcesoriów, miejscem do przechowywania oraz klasyczną ciastoliną Play-Doh! W zestawie znajdują się wbudowane elementy Fryzjera oraz Fabryki Zabawy – wyciskarki do rozmaitych kształtów z wymiennymi nakładkami, foremki do wycinania i inne akcesoria, a także mnóstwo ciastoliny, która daje nieograniczone możliwości. Super Warsztat jest wystarczająco duży, by pomieścić tuby z ciastoliną i akcesoria, ale zarazem jest kompaktowy i ma uchwyt, by można było zabrać go ze sobą na weekend u babci lub wszędzie tam, gdzie przyjdzie ochota na zabawę!

Play-Doh 65 tub na 65-lecie
Play-Doh już od ponad 65 lat wspiera kreatywność i wyobraźnię najmłodszych! Świętuj z nim moc kolorów i nieokiełznanej wyobraźni dzięki zestawowi 65 tub Play-Doh! Znajdziecie w nim klasyczne kolory, a także konfetti, brokatowe, metaliczne, naśladujące faktury terenu oraz nową, szafirową ciastolinę! Z niemalże każdym dostępnym kolorem Play-Doh w jednej, dużej paczce, można wyobrazić sobie, co tylko zechcecie i realizować swoje twórcze pomysły!

Play-Doh  Zestaw 20 kolorowych tub
Duża paka 20 tub Play-Doh to nieskończone źródło kreatywnej zabawy! Małe rączki mogą skręcać, toczyć i formować kolorową ciastolinę w najbardziej niesamowite kształty, a potem rozgnieść je i zacząć wszystko od nowa. Idealny do wspólnych zabaw w domu i nie tylko.

Jak zdobyć  jedną z nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 9 najciekawszych, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 5 września. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:latowakacjezabawa