Weleda

konkurs fotograficzny

📅 czwartek 12.08.2010 do piątek 31.12.2010
konkurs fotograficzny

W ramach zainicjowanej w 2008 roku akcji społecznej „Jestem z Gdańska", Biuro Prezydenta ds. Promocji Miasta zaproponowało kierowcom specjalne podkładki pod tablice rejestracyjne promujące Gdańsk. Jeżeli masz taką podkładkę, to weź udział w konkursie!

Zainteresowanie oraz przywiązanie gdańszczan do swojego miasta i jego symboli przeszło najśmielsze oczekiwania. Dziś po drogach Polski i Europy jeździ już 20 000 kierowców identyfikujących się z Gdańskiem! Podkładki pojawiły się także za oceanem – w USA i Kanadzie. Podczas 13 Gdańskich Targów Turystycznych podkładki „Jestem z Gdańska" zdobyły jednogłośnie I miejsce jako najlepszy gadżet promocyjny.

Zapraszamy kierowców do przesyłania zdjęć wykonanych w ciekawych miejscach, na których będą ich pojazdy z podkładkami pod tablice rejestracyjne. Pierwszych 100 autorów nadesłanych zdjęć zostanie zaproszonych do odbioru specjalnych kamizelek odblaskowych z logo „Jestem z Gdańska".

Zdjęcia można nadsyłać do Biura Prezydenta ds. Promocji Miasta do końca roku do Bogdana Podoskiego, na adres b.podoski@gdansk.gda.pl

źródło: Biuro Prasowe UMGdańsk