Weleda

konkurs

📅 czwartek 04.11.2010 do niedziela 14.11.2010
konkurs

Nowy konkurs grantowy „Cała naprzód!" w regionie pomorskim

Nagrodami w konkursie są granty w wysokości 5000 zł, dla 5 placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy placówki wsparcia dziennego – świetlice, ogniska i kluby dla dzieci i młodzieży w regionie pomorskim do udziału w konkursie grantowym „Cała naprzód!".
Ideą konkursu jest zaktywizowanie podopiecznych placówek do rozwoju edukacyjnego oraz  zainteresowanie ich kulturą regionalną i zachęcenie do kreatywnego i pożytecznego spędzania wolnego czasu – w zgodzie z zainteresowaniami i pasjami.
Nagrodami w konkursie będzie 5 grantów w wysokości 5 000 zł każdy, z przeznaczeniem  na realizację projektów przez placówki.
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu, w którym opisane będą działania sprzyjające rozwojowi podopiecznych świetlic, ognisk i klubów. Dodatkowo, punktowana będzie praca plastyczna, o temacie nawiązującym do nazwy konkursu, wykonana przez dzieci.

Harmonogram konkursu:
25 października – ogłoszenie konkursu.
12 listopada – wstępne potwierdzenie uczestnictwa w konkursie  przez placówki.
26 listopada – termin nadsyłania projektów (decyduje data wpływu).
12 grudnia – rozstrzygnięcie konkursu.

Do pobrania:

Konkurs realizowany jest we współpracy z Pomorskim Klubem Biznesu.