konkura

📅 sobota 16.10.2010
konkura

Kampania „Barbie™ Talent Show”

Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki w Suwałkach organizuje casting wokalny w ramach kampanii „Barbie™ Talent Show”. Jest to ogólnopolski konkurs, którego celem jest znalezienie trzech najlepiej śpiewających dziewczynek w wieku 3-10 lat. Kampania ma promować talenty muzyczne dzieci i wspierać ich marzenia.

Dziewczynki wybrane zostaną w ramach castingów organizowanych na terenie całego kraju w 500 wyselekcjonowanych placówkach w terminie 6.09 – 17.10.2010. Wszystkie dzieci wykonają jedną i tę samą piosenkę („Bądź, kim chcesz”), napisaną na potrzeby kampanii.

Trzy najlepiej śpiewające dziewczynki wybrane zostaną spośród zgłoszeń nadesłanych przez placówki organizujące castingi oraz zgłoszeń indywidualnych. W nagrodę dziewczynki nagrają piosenkę konkursową w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie. Piosenka będzie emitowana na przełomie listopada i grudnia w Cartoon Network. Odbędą także kilkudniowe szkolenie wokalne w warszawskiej Warsztatowej Akademii Musicalowej. Szkolenie zaplanowane jest w listopadzie. Informacje o zwyciężczyniach zostaną opublikowane na internetowej stronie konkursowej.

Casting odbędzie się 16 października 2010 r. o godz. 10:00 w sali granatowej Regionalnego Ośrodka Kultury i Sztuki w Suwałkach. Piosenkę w wersji pełnej, z linią melodyczną oraz teledyskiem karaoke, można znaleźć na konkursowej stronie internetowej www.BarbieTalentShow.pl.
Na stronie dostępne są również regulamin i karta zgłoszenia, którą (wraz z podpisaną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego) należy zabrać ze sobą na casting. Rejestracja młodych wokalistek odbędzie się w godzinach 9-10 w dniu castingu.
Organizatorzy zwracają się z prośbą do wychowawców, instruktorów i rodziców o wybranie tylko najlepiej śpiewających dziewczynek. .

ul. Papieża Jana Pawła II 5
ul. T. Noniewicza 71 (87) 566 42 11