Konferencja Edukacji Kreatywnej z udziałem Sir Kena Robinsona

POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich, Anielewicza 6 mapa

sobota 26.10.2019

490

Konferencja Edukacji Kreatywnej z udziałem Sir Kena Robinsona

Rewolucje nie czekają na ustawy. Wyłaniają się z działań ludzi, od dołu” – Sir Ken Robinson

Globalna rewolucja w edukacji już się zaczęła. Zaprosiliśmy czołowych edukatorów, przede wszystkim Sir Ken Robinsona, z którym połączymy się na żywo i będziemy mogli zadawać mu pytania, a także André Sterna, Ewę Radanowicz (Ewa Radanowicz – blog), Yaacova Hechta, Marka Kaczmarzyka (Neurodydaktyka doktora Kaczmarzyka i wielu innych. Chcemy, aby pokazali nam, co możemy zrobić już dziś, żeby zapewnić dzieciom lepszą edukację.

Dla kogo?
Konferencja i Open Space skierowane są przede wszystkim do nauczycieli, edukatorów i rodziców, zainteresowanych nowymi, praktycznymi podejściami do edukacji.

Co zrobimy?
Wielu nauczycieli i rodziców ma poczucie, że tradycyjna edukacja jest dla nich jedyną możliwością. Podczas konferencji poznasz szkoły i rozwiązania, które już dziś wdrażają nowe, kreatywne podejścia do edukacji. Nie czekając na zmiany systemu. Pokazują, jak wiele można zrobić w warunkach, które mamy.

Wykłady
Zaprosiliśmy prelegentów, którzy w obszarze edukacji dokonują niezwykłych rzeczy w Polsce i na świecie. Pokazują, że zmiana jest możliwa już dziś. Każdy z nich wygłosi dwudziestominutową prelekcję. Sir Ken Robinson oprócz prelekcji odpowie także na Wasze pytania.

Seminaria
Wydarzenie to też okazja do udziału w pogłębionych seminariach z prelegentami. Będą to spotkania w małych grupach, podczas których będziesz mógł zadać swoje pytania i dogłębnie wykorzystać wiedzę i doświadczenie zaproszonych edukatorów.

Open Space
Podczas wydarzenia przewidzieliśmy również przestrzeń na spotkania w technologii Open Space. Każdy uczestnik może zgłosić temat dyskusji, a inni mogą się do niego przyłączyć. Spotkamy się w małych grupach i będziemy mogli przedyskutować ważne dla nas tematy. Do grup Open Space’owy ch mogą dołączyć również prelegenci.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Po co?
Zależy nam, żeby każdy uczestnik wyszedł z Konferencji Edukacji Kreatywnej z przekonaniem, że może wziąć edukację dzieci w swoje ręce oraz z zasobem kontaktów i narzędzi, które pozwolą mu to zrobić.

Program
www.edukacjakreatywna.org

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/468166723916429/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Konferencja Edukacji Kreatywnej z udziałem Sir Kena Robinsona

Fundacja Bullerbyn na Rzecz Wspólnoty Dzieci i Dorosłych

"Los naszych własnych dzieci, każdego dziecka bez wyjątku, jest ściśle i nierozerwalnie spleciony z losem wszystkich dzieci. Pomyślność naszym dzieciom możemy zapewnić jedynie wówczas, gdy zapewnimy pomyślność cudzym dzieciom. Ale troska o cudze dzieci nie …

Więcej

Adres:

05-506 Wilcza Góra, ul. Nieziemska 1Kontakt:

fundacja@bullerbyn.pl
http://bullerbyn.pl