Weleda

Koncert w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu

📅 sobota 12.03.2011
Koncert w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu

Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" istnieje od 20 lat. Opiekuje się małymi pacjentami Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu. Dzięki zebranym środkom finansuje kosztowne leki ratujące życie, sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny, rehabilitację, zabiegi medyczne.

W planach Fundacji znajduje się także budowa nowej siedziby kliniki, nazwanej Kliniką Przylądek Nadziei. Obecna siedziba nie spełnia bowiem wielu standardów.

W sobotę do przekazania 1% na rzecz Fundacji przekonywać będą młodzi wrocławscy artyści.
Crizz Biel (Krzysztof Bielecki) i Pan Ząbek (Marcin Połoniewicz) znani są telewidzom z programu „Mam Talent". Tuatha de Danaan to ubiegłoroczni Mistrzowie Europy w tradycyjnych tańcach irlandzkich.

Centrum handlowo-rozrywkowe PASAŻ GRUNWALDZKI to jeden z największych obiektów tego typu we Wrocławiu i jednocześnie największy ze zrealizowanych projektów Echo Investment. Na powierzchni ok. 130.000 mkw. znalazło się blisko 200 sklepów i punktów usługowych oraz 11-salone kino. Klienci mają do dyspozycji wygodny parking dla 1400 samochodów. Obiekt został zaprojektowany przez polską pracownię architektoniczną MOFO, na podstawie koncepcji opracowanej przez międzynarodowe biuro Chapman Taylor. Wartość inwestycji wyniosła ok. 300 milionów PLN.
www.pasazgrunwaldzki.pl

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.
Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski 85 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie.
www.echo.com.pl