Kolorowe Prawa Dziecka

wtorek 01.06.2010

Zapraszamy na akcję plastyczną zorganizowaną z okazji Dnia Dziecka we współpracy ze Stowarzyszeniem Artystów „Młyn”, która odbędzie się w Parku Miejskim w Zgierzu. W ramach „Kolorowych Praw Dziecka” dzieci będę we wskazanych miejscach ilustrować kolorową kredą. CKD zaprasza wszystkie dzieci na darmową loterię z upominkami z okazji Dnia Dziecka.

1.06.2010
godz. 10.00 – 14.00

Plener plastyczny "Kolorowe Prawa Dziecka" w ramach Tygodnia Dzieci w Parku Miejskim im. T. Kościuszki w Zgierzu

Akcja plastyczna zorganizowana z okazji Dnia Dziecka we współpracy ze Stowarzyszeniem Artystów "Młyn", która odbędzie się w Parku Miejskim. W ramach "Kolorowych Praw Dziecka" dzieci będę we wskazanych miejscach ilustrować kolorową kredą wylosowane wcześniej, wybrane na podstawie Konwencji – Prawa Dziecka.

W godz. 10.00-14.00 w plenerze mogą brać udział zorganizowane grupy ze szkół i przedszkoli, natomiast do godz. 17.00 zapraszamy wszystkie pozostałe dzieciaki.

Klasy (grupy) należy zgłaszać telefonicznie do Centrum Kultury Dziecka (tel. 509 719 665), do 21 maja, do godz. 20.00; koordynator akcji – Wojciech Walczak. Grupy będę zapraszane na konkretną, umówioną godzinę, co pozwoli sprawnie przeprowadzić akcję.

CKD zaprasza wszystkie dzieci na darmową loterię z upominkami z okazji Dnia Dziecka. 

Więcej informacji:
www.ckd.miasto.zgierz.pl

{{moduly ntltresc}}

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu logo

Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu

Centrum Kultury Dziecka jest filią Miejskiego Ośrodka Kultury od 2008 roku. Mieści się w budynku przy ul. Rembowskiego 17, odbudowanym w ramach projektu Rewitalizacji Strefy Śródmiejskiej Miasta Zgierza. Na placu zajmowanym dziś przez Centrum Kultury Dziecka …

Więcej

Adres:

ul. Rembowskiego 17
95-100 Zgierz


Kontakt:

48 509 719 665
ckdzgierz@poczta.fm
http://www.ckd.miasto.zgierz.pl
facebook