Weleda

kolejne place zabaw w Gdańsku

📅 czwartek 29.07.2010 do wtorek 31.08.2010
kolejne place zabaw w Gdańsku

W wyniku konkursu ogłoszonego przez Miasto Gdańsk wyłoniono 10 organizacji, które otrzymają od środki na budowę niewielkich placów zabaw.

Place powstaną w nastepujacych lokalizacjach:

ul. Ubocze w dzielnicy Orunia – Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Orunia"

ul. Gościnna w dzielnicy Orunia – Gdańska Fundacja Innowacji Społecznych

ul. Wieniawskiego w dzielnicy Siedlce – Stowarzyszenie „Nasze Siedlce"

Plac Generała Maczka w dzielnicy Strzyża – Stowarzyszenie „Klub Przyjaciół Strzyża"

ul. Turystyczna w dzielnicy Sobieszewo – Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej

ul. Piecewska w dzielnicy Morena – Gdańskie Stowarzyszenie Niesienia Pomocy dzieciom i Młodzieży „Promyk Nadziei"

ul. Cygańska Górka w dzielnicy Cygańska Górka – Stowarzyszenie „Nasze Siedlce"

ul. Budowlanych w dzielnicy Kokoszki – Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej – Ognisko JAGUAR

ul. Jacka Soplicy w dzielnicy Wzgórze Mickiewicza – Stowarzyszenie „Nasze Siedlce"

ul. Ciasna w dzielnicy Siedlce – Stowarzyszenie „Nasze Siedlce"

Obecnie gdańskie maluchy mają do dyspozycji ponad 50 placów zabaw i 3 skateparki.

żródło: www.gdansk.pl