Weleda

Klubowe Mistrzostwa Polski POLO

📅 czwartek 09.09.2010
Klubowe Mistrzostwa Polski POLO

Wśród zawodników będzie można oglądać wytrawnych graczy, jak i wschodzące talenty polskiego polo. Do walki o zwycięstwo staną również Panie, co nada tej rywalizacji wyjątkowy charakter.

W trakcie turnieju: warsztaty kulinarne, degustacje wyśmienitych win i szampanów, atrakcje dla dzieci, loteria Fundacji św. Jana Jerozolimskiego, konkurs kapeluszy.
Wedle najznamienitszych tradycji zachęcamy do zabrania koszy piknikowych.

Kącik dla dzieci organizuje sieć sklepów Lullaby, przekazująca zaproszenia dla Czytelników.

Organizatorem Rozgrywek jest Polskie Towarzystwo Polo, będące organizacją propagującą polo w Polsce, jak i reprezentującą polskich zawodników na arenie międzynarodowej, w tym w strukturach Federation International Polo (FIP) oraz Central European Polo Association (CEPA).

Mistrzostwa odbędą się w Warsaw Polo Club w Jaroszowej Woli pod Piasecznem (mapa dojazdu

UWAGA! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród Czytelnków, którzy do czwartku 9 września do godziny 10:00 przyślą na adres zaproszenia@miastodzieci.pl email z hasłem " Klubowe Mistrzostwa Polski POLO" swoim imieniem i nazwiskiem, rozlosujemy 12 rodzinnych zaproszeń na imprezę 12 września.

* Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą emailową. Brak emaila od Miasta Dzieci oznacza brak wygranej:(

LISTA ZWYCIĘZCÓW:

Anna Kowalska