Klub Rodziców: Z tańcem dookoła świata

Truskawkowa 4
📅 czwartek 06.09.2018
Klub Rodziców: Z tańcem dookoła świata

Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) zaprasza 6 września w godz. 17.00-18.30 na zajęcia organizowane w ramach Klubu Rodziców. Cykl „Z tańcem dookoła świata” przybliża tradycje taneczne różnych narodów i regionów. Uczestnicy sporządzają pod okiem instruktora mapę świata, wybierają kraje, które ich zaciekawiły i które chciałyby odwiedzić, uczą się charakterystycznych tańców. Zajęcia prowadzi Kamil Nowak – pasjonat tańca, posiadający duże umiejętności taneczne.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.