Weleda
Weleda Baby

Kłębuszki – Zagraj w grę z pazurkiem!

📅 środa 18.11.2020 do czwartek 03.12.2020
Kłębuszki - Zagraj w grę z pazurkiem!
Koty w pracowni pani Lukrecji z zaciekawieniem obserwują, jak kłębuszki wełny zamieniają się w kolorowe czapki, długie szaliki i puchate swetry… Pani Lukrecja potrafi wyczarować prawdziwe cuda przy pomocy drutów i szydełka. Ojejku, ale co tu się stało? Gburek przewrócił koszyk z kłębuszkami i wszystkie potoczyły się po całym pokoju, a pani Lukrecja ma jeszcze tyle zleceń!

Miau! Skierka, Chochlik, Jacuś i Pusia ruszają na ratunek!

Skrócone zasady gry:
Gracze wcielają się koty, które pomagają swojej opiekunce zebrać kolorowe kłębki wełny. Pani Lukrecja robi z nich kolorowe wełniane czapki, szaliki i swetry. Każdy z kotów chce zasłużyć na miano najlepszego pomocnika, więc zamiast współpracować, koty rywalizują ze sobą o każdy kłębek! W tym pojedynku potrzeba sprytu, strategicznego myślenia oraz czterech łap!

Wygra ten kot, który zdobędzie najwięcej punktów za wykonane zlecenia.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wiek graczy: 6+, liczba graczy: 2-4 graczy, czas rozgrywki: 40-60 min.

Dane wydawnicze:
tytuł: „Kłębuszki” | autorka: Anna Sobich-Kamińska | ilustracje: Justyna Karaszewska | Wydawnictwo Zielona Sowa | format: 265x265x70 | Premiera: 12 listopada 2020 roku | Wiek: 6+