Weleda
Weleda Baby

Kern o kotach – wiersze czyta Lech Walicki z Teatru Groteska. (Ty)Dzień Dziecka!

Główna Księgarnia Naukowa, ul. Podwale 6
📅 poniedziałek 01.06.2020
Kern o kotach - wiersze czyta Lech Walicki z Teatru Groteska. (Ty)Dzień Dziecka!
Trwają zapisy na wydarzenie w ramach cyklu czytanek „(Ty)Dzień Dziecka”!

Zapraszamy do Główna Księgarnia Naukowa – Kraków GKN, gdzie Lech Walicki jako Czarny Kot przedstawi wyjątkowe interpretacje wierszy Ludwika Jerzego Kerna o Waszych… ukochanych kotach 🐱🐱🐱 W drugiej części spotkania wspólnie narysujemy kociego bohatera!

poniedziałek (1 czerwca), godz. 11.00

📨 Ponieważ dbamy o Wasze zdrowie, na spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy Chętnych prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: kontakt@miastoliteratury.pl. Liczba uczestników jest ograniczona.

🍬 Dla uczestników i uczestniczek spotkania słodką niespodziankę zaserwuje Wawel

Czy i jak motywować dzieci

🍬 To nie wszystko! W Krakowie Dzień Dziecka trwa cały tydzień! Od 1 do 5 czerwca o godz. 18.00 na profilach Teatr Groteska – współorganizatora akcji – i Kraków Miasto Literatury UNESCO zostaną wyemitowane wyjątkowe czytanki z udziałem aktorów. (Ty)Dzień Dziecka ubarwią: Jakub Popławski jako Pan Impresario, Krzysztof Grygier jako Czarnoksiężnik, Bartłomiej Olszewski jako Szerszeń i Olga Przeklasa jako Nowa Pani. Interpretacje aktorskie (bez udziału publiczności) będą rejestrowane w tak dobrze znanych miłośnikom książek miejscach, jak De Revolutionibus Books&Cafe, Księgarnia Pod Globusem, Książkoteka i Cafe NOWA Księgarnia.