Jadzia Pętelka

Jurajskie Lato Artystyczne w Bolechowicach

📅 niedziela 19.07.2015
Jurajskie Lato Artystyczne w Bolechowicach

Prócz tego tradycyjnie nie zabraknie artystycznych aktywności dla dzieci, odkrywania najciekawszych perełek Bolechowic z przewodnikiem, a także regionalnego poczęstunku oraz dobrej zabawy i relaksu. Co ważne – wszystko za darmo!

Każdy chętny dojedzie na miejsce wydarzenia bezpłatnym autobusem z Krakowa, a po zakończonej imprezie będzie mógł nim wrócić.

Nie zabraknie też animacji w duchu ekologii jako, że partnerskim wydarzeniem Jurajskiego Lata Artystycznego jest tego roku miejscowy słynny Piknik Ekologiczny. Na wszystkie wydarzenia zaprasza Fundacja ARTica oraz Sołectwo Bolechowice.

Projekt odbywa się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Gminy Zabierzów oraz Kraków Airport.

Szczegółowy program:

16:00 – odjazd bezpłatnym autobusem z pętli w Bronowicach na miejsce imprezy w Bolechowicach

16:30 – 18 – rodzinne warsztaty artystyczne

17 – zwiedzanie Bolechowic ( kościół, dwór z otoczeniem parkowym, artystyczny mural i dolinka )

18:00 – koncert zespołu ČAČI VORBA Gypsy Fusion

19:00 – powrót autobusem do Krakowa

Ponadto: relaks, zabawa, poczęstunek

Sugerujemy rezerwację miejsc w autobusie: info@artica.org.pl

Szczegółowe informacje o projekcie http://www.artica.org.pl/index.php/jurajskie-lato-artystyczne-2015.html