Jezyk hiszpański dla dzieci

📅 środa 30.09.2015
Jezyk hiszpański dla dzieci

środa  godz. 17:00 dzieci 4-6lat JĘZYK HISZPAŃSKI

Na hiszpańskim rzadko kolorujemy, za to bardzo dużo: śpiewamy, recytujemy, skaczemy, przedstawiamy, mówimy, zgadujemy, pokazujemy, gramy i bawimy się. Każde zajęcia to ciągła zmiana pozycji- tak aby żadna z części ciała się nie nudziła. Kochamy Wiercipięty i jesteśmy dobrze przygotowani do pracy z nimi, a co najważniejsze- lubimy to!

Wierzymy w pozytywną motywację – dzieci są bezustannie chwalone, nagradzane (pieczątkami, naklejkami, uściskiem dłoni, "piątką", żółwikiem, uśmiechem, brawami). Na zajęciach punktujemy aktywność, nie poprawność, bo wierzymy że poprawność przyjdzie sama podczas procesu nauczania,
natomiast raz "zgaszona" wiara we własne możliwości jest bardzo trudna do odbudowania.

TERMIN środa 30 września godz. 17:00