Jadzia Pętelka

Jestem przedsiębiorczym rodzicem – wychowuję i pracuję

📅 środa 02.10.2013 do piątek 18.10.2013
Jestem przedsiębiorczym rodzicem – wychowuję i pracuję

Dla kogo? Dla Mam i Tatów dzieci do 3 r.ż. pragnących skutecznie łączyć rolę rodzica z rolą przedsiębiorcy i osoby aktywnej zawodowo.

Co oferujemy? Tematy warsztatów to:

Komunikacja interpersonalna jako zespół cech osoby przedsiębiorczej (2 i 4 października)
Zarządzanie i praca w zespole (9 i 11 października)
Umiejętność wyznaczania i osiągania celów (16 i 18 października)

Każdy warsztat trwa 2 x 3 godziny i jest zamkniętą całością. W każdym warsztacie udział bierze 10 osób. Jedna osoba może wziąć udział w pełnym cyklu lub w pojedynczym module tematycznym.

W trakcie warsztatów zapewniamy opiekę nad dziećmi!

Kiedy? Pierwszy warsztat odbywa się w dniach 2 i 4 października, w godzinach 10.00-13.00. Następne – w kolejne środy i piątki w tych samych godzinach.

Gdzie? W budynku ZOW na ul. Starej 4 (tam, gdzie była Warszawska Strefa Rodziny), wejście furtką od Starej Prochowni. I piętro, na parterze można zostawić wózki.

Kto prowadzi? Warsztaty prowadzone będą przez certyfikowane trenerki Fundacji G10 z udokumentowanym doświadczeniem w prowadzeniu tego typu warsztatów.

Zgłoszenia przyjmujemy na: miastomamy@gmail.com

Warsztaty prowadzone są w ramach projektu ”Aktywni rodzice” finansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Nazwa organizatora: Fundacja G10
Adres organizatora: ul. Chodkiewicza 2/2, Warszawa
Email: miastomamy@gmail.com
Strona WWW organizatora: www.facebook.com/fundacjaG10