Banery Maniek

Dom Kultury „502”

Spotkanie z Katarzyną Wasilkowską
w ramach Małego Książkomaniaka 2015

Katarzyna Wasilkowska – lektorka języka angielskiego, copywriter, tłumacz i fotograf – urodziła się w Gdańsku. Obecnie mieszka z rodziną w małym domku na podwarszawskiej wsi. Pięcioro pociech oraz osobiste wspomnienia z dzieciństwa są dla niej niewyczerpanym źródłem twórczej inspiracji.

Na spotkanie, jak zawsze, wstęp wolny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wcześniejszy kontakt z Organizatorem.

Przypominamy, że cały czas aktywnie działają Kluby Małego Książkomaniaka zawiązane w szkołach, przedszkolach czy świetlicach. Otrzymują one do wykonania różnorodne zadania, których zrealizowanie premiowane jest nagrodami książkowymi oraz punktami. Rywalizacja zakończy się w grudniu 2015 roku, kiedy to jeden z Klubów zostanie nagrodzony specjalną nagrodą i otrzyma tytuł Najlepszego Klubu Małego Książkomaniaka 2015. Za nami już dwa z tegorocznych zadań i jedno, dodatkowe, zadanie specjalne. Na wykonanie kolejnego, trzeciego zadania, Kluby mają czas do 12 października. W połowie tego miesiąca ogłoszone zostanie ostatnie, czwarte z tegorocznych zadań. Jego temat będzie ściśle związany z piątą już edycją Salonu Ciekawej Książki, która zagości w Łodzi w listopadzie!

Więcej informacji o naszych działaniach można znaleźć na stronie:www.malyksiazkomaniak.pl oraz na profilach w portalach społecznościowych: Facebook oraz Twitter
„Mały książkomaniak” 2015 jest współfinansowany przez Miasto Łódź oraz Veolię.

Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęli: Radio Łódź, Plaster Łódzki, Czas Dzieci i Miasto Dzieci.
Widzewskie Domy Kultury – Dom Kultury „502”
ul. Gorkiego 16