Jesień z Tomkiem i Przyjaciółmi w Złotych Tarasach. Zaproszenia do kina

📅 czwartek 24.09.2015 do sobota 03.10.2015
Jesień z Tomkiem i Przyjaciółmi w Złotych Tarasach. Zaproszenia do kina

Wielbiciele odważnych lokomotywek z łatwością przeniosą też przygody z kina wprost na domowy dywan. W szerokiej ofercie Fisher-Price® znajdą swoich ulubionych bohaterów serii oraz zestawy pozwalające na nowo odgrywać niezwykłe filmowe opowieści.

Mimo tego, że Tomek liczy już 70 lat, nadal zachwyca kolejne pokolenia maluchów. Tej jesieni na miłośników niebieskiej lokomotywki czeka nie lada gratka. Do kin wchodzi nowy, długometrażowy film "Legenda o zaginionym skarbie", który z pewnością zaskoczy małych widzów nie tylko niezwykle kolorową animacją, ale także mocno trzymającym w napięciu scenariuszem.

Tym razem Tomek na skutek nieszczęśliwego wypadku wpada do jaskini, na dnie której zauważa stary statek piracki. Jakie tajemnice są z nim związane? Czy Tomek zapobiegnie wielkiej kradzieży? To koniecznie trzeba zobaczyć. Tak emocjonujących przygód "Tomka i Przyjaciół" jeszcze nie było!

Najnowszy film o dzielnych przyjaciołach będzie wyświetlany o godzinie 10.30 w każdy weekendowy poranek od

3 października do 13 listopada w wybranych Multikinach na terenie całej Polski. Dzieci będą mogły obejrzeć swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo skorzystać z licznych atrakcji.

Szczegóły na https://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/poranki-tomek-i-przyjaciele.

W Mieście Dzieci czeka 7 dwuosobowych zaproszeń na premierę filmu "Legenda o zaginionym skarbie", która odbędzie się w Multikino Złote Tarasy 3 października 2015 r. o godz. 10:30

Jeśli chcielibyście obejrzeć film, napiszcie o tym w mailu wysłanym na adres konkurs@miastodzieci.pl (tytuł maila Legenda o zaginionym skarbie) w treści należy podać imię i nazwisko oraz adres do korespondencji (do wiadomości Redakcji Miasta Dzieci) – dwuosobowe zaproszenie wyślemy listami poleconymi.

Na maile czekamy do 25 września 2015 (piątek) do godziny 12:00 🙂

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Brak maila ze strony redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

Nazwiska Zwycięców naszej filmowej zabawy:
Ż. Świtalska
A. Bąk
K. Jakubowska
G. Kucharczyk
M. Pietrucha
A. Pacurkowska
A. Pycińska
Gratulujemy i życzymy udanego seansu!
Powiadomienie wysłaliśmy mailem, a dwuosobowe zaproszenia listami poleconymi.