Weleda

Manufaktura
📅 sobota 13.04.2019 do niedziela 14.04.2019
Jarmark Wielkanocny

Tej wiosny na odwiedzających Manufakturę czekają aż trzy jarmarki: wielkanocny, włoski i azjatycki. Na tradycyjnym można zaopatrzyć się tu w regionalne przysmaki i ozdoby wielkanocne a o świąteczną atmosferę dba ośmiometrowy kurczak Manuel, który góruje nad rynkiem i zachęca do wspólnych zdjęć.

W kilkunastu drewnianych domkach można kupić regionalne przysmaki: chleby, sery, miody i przetwory z owoców i warzyw. Można tu także znaleźć niepowtarzalne dekoracje na świąteczny stół oraz oryginalne pomysły na wielkanocne upominki. Jarmark wielkanocny jest otwarty w godzinach 12:00 – 20:00, a w handlowy weekend od godziny 10:00. Tegoroczny jarmark potrwa do Wielkiego Piątku (19.04).