Królik i Misia

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wilanowie

📅 niedziela 18.12.2011
Jarmark Bożonarodzeniowy w Wilanowie

Do Wilanowa zjadą wystawcy regionalni, w tym wystawcy skupieni wokół Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Dzięki uprzejmości Karkonoskiego Parku Narodowego i władz Jeleniej Góry w Miasteczku Wilanów i na Skwerze Prymasowskim staną dwie najpiękniejsze w Warszawie, żywe choinki.

W programie między innymi:

– iluminacja świąteczna ulicy Kostki Potockiego

– Spotkanie z Mikołajem

– Animacje artystyczne dla dzieci

– Warsztaty ręcznego malowania bombek, zabawek choinkowych i dekorowania pierników

– Inauguracja najpiękniejszej choinki w Wilanowie (przywiezionej z Karkonoszy jako podarunek dla Wilanowa od miasta Jelenia Góra)

– konkursy dla całych rodzin z nagrodami

– Wiele innych atrakcji

Podczas wydarzenia dzieci będą mogły uczestniczyć w świątecznych warsztatach a dorośli zrobić przedświąteczne zakupy.

Serdecznie zapraszamy!