International Summer w 60 dni dookoła świata – oferta wakacyjna!

📅 poniedziałek 02.06.2014 do niedziela 20.07.2014
International Summer w 60 dni dookoła świata – oferta wakacyjna!

Konstrukcje i eksperymenty świata,

W bloku zajęć Konstrukcje i eksperymenty świata, dzieci poznają najsłynniejsze budowle wybranego kraju. Przyszli konstruktorzy będą mogli budować fantazyjne konstrukcje z kartonów, słomek, rurek i innych niebanalnych materiałów, natomiast mali naukowcy eksperymentować i wykonywać doświadczenia fizyczne jaki chemiczne.

Bajki i Zabawki Świata

Trwająca 60 dni podróż dookoła świata doprowadzi dzieci do świata im bardzo bliskiego, świata bajek i zabawek. Zajęcia Bajki i Zabawki Świata to zajęcia, które zapoznają dzieci z zabawkami występującymi w wybranym zakątku globu (oglądanie, tworzenie, porównywanie, tworzenie kolekcji). Cudowna podróż poprzez wybrane kraje świata z bohaterami najsłynniejszych animacji. Zapoznanie dzieci z historią filmu animowanego.

Smaki Świata

W Smakach Świata odnajdzie się każdy mały smakosz. Warsztaty kulinarne umożliwią poznawanie smaków; wykonywanie dań charakterystycznych dla regionu; zasady savoir vivru.

Sztuka Świata

Artyści… malarze, rzeźbiarze, aktorzy i koneserzy muzyki… odnajdą coś dla siebie podczas zajęć Sztuka Świata. Warsztaty plastyczno – teatralno – muzyczne podczas, których dzieci zapoznane zostaną z wybranymi technikami plastycznymi, teatralnymi i zabawami dramowymi, oraz instrumentami muzycznymi. Będą realizowały zabawy muzyczne, zabawy śpiewane, nauczą się wybranych tańców charakterystycznych dla danego kraju.

Sporty Świata

Dla lubiących ruch i aktywność przygotowaliśmy zajęcia Sporty świata. Aktywne zabawy sportowe nawiązujące do wiodących w danym kraju dyscyplin.

Drodzy Rodzice wybierzcie sami, w którym z wakacyjnych tygodni wasze pociechy wezmą udział, czy może wyruszą do świata międzynarodowych kultur zaplanowanych na całe wakacje. W tę podróż mogą zabrać ze sobą koleżanki, kolegów, brata lub siostrę.

Korzystając z oferty wakacyjnej International Summer możecie Państwo wziąć udział w atrakcyjnych promocjach!

Razem przyjemniej!

Proszę zaprosić do wspólnej podróży koleżankę, kolegę, przyjaciela swojego dziecka, a otrzymacie Państwo od nas dodatkowy dzień podróżowania w prezencie!

Raz, dwa, trzy i podróżujesz za darmo dookoła świata! Dzięki tej ofercie możecie Państwo otrzymać „bilet" upoważniający do wzięcia udziały w trzech bezpłatnych dniach zajęć International Summer! Wystarczy skontaktować się z naszą placówką, zapisać dziecko na minimum tydzień zajęć i odpowiedzieć na pytanie dotyczące wakacyjnej podróży! Proszę się spieszyć ilość miejsc ograniczona!

Szczegóły i zasady promocji Raz, dwa, trzy ! oraz Razem przyjemniej ! dostępne są w placówkach Academy International.