IMAX zaprasza na majową odsłonę Filmowego Świata Przedszkolaka

📅 czwartek 23.05.2013
IMAX zaprasza na majową odsłonę Filmowego Świata Przedszkolaka

Na najmłodszych czekają edukacyjne filmy przyrodnicze, mnóstwo gier i zabaw oraz ciekawe warsztaty teatralne, plastyczne czy też taneczne. Nie czekaj – zarezerwuj miejsce dla swojego szkolniaka już dziś! Szczegóły znajdują się na stronie www.kinoimax.pl.

W ramach majowej edycji Filmowego Świata Przedszkolaka na gigantycznych ekranach kin IMAX pojawią się niezwykłe filmy. Na maluchy z Warszawy, Łodzi, Poznania, a także Katowic czeka barwna i pouczająca opowieść – „Dzikie z natury 3D". Dzięki wyjątkowym ludziom osierocone orangutany odzyskują siłę i życie na wolności. Z kolei przedszkolaki z Krakowa wyruszą w egzotyczną i niezapomnianą podróż do głębin mórz i oceanów – „Pod taflą oceanów 3D". Film w wyjątkowo inspirujący i zajmujący sposób odkrywa piękno i niezwykłą przyrodę oceanów.

W ramach Filmowego Świata Przedszkolaka kina IMAX przygotowały dla młodych widzów mnóstwo gier i quizów edukacyjnych o życiu zwierząt oraz ochronie przyrody. Każdemu spotkaniu towarzyszyć będą także animatorzy dziecięcy, a także wyjątkowi goście. Oprócz wspomnianych atrakcji, dzieci będą mogły zdobyć cudowne nagrody. Świetna zabawa gwarantowana!

PROGRAM FILMOWEGO ŚWIATA PRZEDSZKOLAKA – 23 maja 2013:
Katowice
10.00 Dzikie z natury 3D
11.00 – Człowiek i pies – niezwykła więź.
Spotkanie ze zwierzakami.

10.00 Pod taflą oceanu 3D
11.00 – Legendy wielickiej kopalni.
Spotkanie ze Skarbnikiem – Dobrym Duchem solnych podziemi.

Łódź
10.15 – Meet the Animals.
O zwierzakach po angielsku
11.00 Dzikie z Natury 3D

Poznań
10.00 Dzikie z natury 3D
11.00 – Tropikalna zabawa.
Taniec, gra na instrumentach, egzotyczne piosenki oraz kokosowe kręgle.

11.00 – Miasto.
Warsztaty plastyczne.

Cena biletu dla przedszkoli na filmy „Dzikie z natury 3D" oraz „Pod taflą oceanów 3D" w ramach Filmowego Dnia Przedszkolaka jest niższa od ceny regularnego biletu grupowego.

ADRESY KIN IMAX:
IMAX Katowice, ul. Gliwicka 44, 40-853 Katowice (32 359-59-95)
IMAX Kraków, Al. Pokoju 44, 31-564 Kraków (12 290-90-80/92)
IMAX Łódź, ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (42 664-64-46)
IMAX Poznań, ul. Drużbickiego 2, 61-693 Poznań (61 662-62-26/27)
IMAX Warszawa, ul. Powsińska 31, 02-903 Warszawa (22 550-33-22/25)
INFORMACJE O KINACH IMAX®

Kina IMAX funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Wszystkie IMAX-y poddane zostały procesowi cyfryzacji – specjalnej, opatentowanej przez IMAX® Corporation technologii projekcji cyfrowej z dwóch projektorów równocześnie, dostosowanej do wymogów gigantycznego ekranu IMAX®. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe. IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX® należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.