III międzynarodowy turniej gimnastyki artystycznej – IRINA CUP 2011

📅 sobota 14.05.2011 do niedziela 15.05.2011
III międzynarodowy turniej gimnastyki artystycznej – IRINA CUP 2011

14-15 maja 2011r w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 85 przy ul. Ludwika Narbutta 14 od godziny 11.00 do 18.00 odbędzie się widowiskowa impreza łącząca w sobie piękno, grację, elegancje ruchu w połączeniu z wirtuozerią przyborów.

Gimnastyka artystyczna w wydaniu międzynarodowym już po raz czwarty będzie gościła na Warszawskim Mokotowie.- to Międzynarodowe Zawody dzieci w Gimnastyce Artystycznej -„IRINA-CUP” oraz Wielka Gala gimnastyczna, gdzie zawodniczki zaprezentują jedyne w swoim rodzaju układy taneczno-gimnastyczne z wykorzystaniem swojej kultury i folkloru W zawodach biorą udział przodujące Państwa w tej dyscyplinie sportu, takie jak Azerbejdżan , Białoruś, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Rosja (kluby miast: St. Petersburg, Moskwa ( N. Nowgorod), Ukraina (Lwów. Łuck,), Szwecja, Szwajcaria Słowenia i Polska.
Na czele ekipy narodowej Federacji Rosyjskiej, jeszcze dwa lata temu, startująca, jako czołowa zawodniczka, reprezentantka Rosji, a teraz jako przewodnicząca delegacji -wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy, czterokrotna zawodniczka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie – Olga KAPRANOVA. Jej obecność dla wielu będzie inspiracja do dalszego uprawiania gimnastyki artystycznej.

Poprzednie Zawody Międzynarodowe „Irina–Cup” i „Syrenka” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Poziom sportowy i organizacyjny był iście międzynarodowy. Nie można było przejść obojętnie koło tak dużej porcji piękna, harmonii, wdzięku i gracji.
Oglądanie zawodów było ogromną przyjemnością, była to prawdziwa uczta na pograniczu sportu, sztuki i teatru. Zagraniczne ekipy, w pełni tego słowa znaczeniu, przekonały się co znaczy prawdziwa polska gościnność.

Zawody, to także możliwość dla mieszkańców Warszawy uczestniczenia w spotkaniu sportowym na najwyższym poziomie. Wielbiciele piękna ruchu, tańca, dobrej zabawy i sportowej rywalizacji nie będą zawiedzeni.
WSTĘP WOLNY!!
Program: 14 maja (sobota)
11.00-14.00- Zawody w kategoriach wiekowych: młodzik, junior młodszy( 2 układy)
14.00 – CEREMONIA OTWARCIA MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ – „IRINA-CUP 2011”
14.15- Zawody w kategoriach junior, mnodzy , junior
17.00–18.00 GALA GIMNASTYCZNO-TANECZNA
15maja (niedziela)
14.00-18.00- Wielobój w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Z A P R A S Z A M Y !!!
Więcej informacji, zdjęć znajdziecie na stronie UKS „Irina” – www.uksirina.pl