Weleda

I Gdyńskie Dziecięce Wyścigi Rowerkowe

📅 czwartek 24.05.2012 do sobota 26.05.2012
I Gdyńskie Dziecięce Wyścigi Rowerkowe

"I Gdyńskie Dziecięce Wyścigi Rowerkowe" przyciągnęły około 160 dzieci z całego Trójmiasta. Młodym rajdowcom towarzyszyli rodzice, dziadkowie czy bracia i siostry. Wszyscy doskonale się bawili, a każdy uczestnik otrzymywał upominki od naszych sponsorów: banku BGŻ, Mlecznego Startu, Energi czy Ziaji.

Dodatkowo Sponsor Główny Bank BGŻ – co godzinę rozdawał kaski osobom, które wymyśliły hasło promujące bezpieczną jazdę na rowerze.

Całodziennym zmaganiom młodych kolarzy na Skwerze Kościuszki, które portal MMTrojmiasto.pl zorganizował przy wsparciu miasta Gdynia, towarzyszyły także liczne atrakcje dla wszystkich przybyłych – w konkursach mogli brać udział także ich rodzice o co zadbały m.in. Ziaja, która przeznaczyła kilkadziesiąt zestawów kosmetyków oraz Ambris Atelier Stylu i Wizażu Haute Couture, dzięki któremu mamy mogły poradzić się profesjonalnej stylistki.

Prowadzący podczas wydarzenia wyjaśniał zasady zawodów oraz prezentował kolejność startów zawodników według kategorii wiekowych.

Ponadto każdy zawodnik dostał Zbożową Kanapkę, żeby wzmocnić się przed startem.

Wszystkim, którzy w sobotę, 19 maja, przyszli na Skwer Kościuszki, serdecznie dziękujemy. Podobnie jak naszym sponsorom i partnerom. Co tu dużo pisać – już czekamy na kolejną edycję!