Jadzia Pętelka

Hotel BOSS z Akademią Legii zapraszają na I Wawerski Turniej Piłkarski

📅 środa 07.08.2013
Hotel BOSS z Akademią Legii zapraszają na I Wawerski Turniej Piłkarski

Organizatorami wydarzenia są przedstawiciele Hotelu BOSS oraz Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, w której pierwsze kroki stawiali m.in. Rafał Wolski, Dominik Furman czy Daniel Łukasik.

Wszyscy zawodnicy, którzy wezmą udział w turnieju, otrzymają pamiątkowe medale. Natomiast zwycięska drużyna, z rąk Burmistrza Dzielnicy Wawer oraz Dyrektora Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, odbierze puchar, oraz nagrodę specjalną – zaproszenie na jeden z meczów obecnego mistrza Polski.

Turniejowi będzie towarzyszyć piknik rodzinny. Hotel BOSS przygotuje szereg atrakcji dla kibiców i zawodników, m.in. dmuchańce, kącik malowania twarzy oraz plac zabaw. Specjalnie dla tych, którzy marzą o karierze sportowej, swoją ofertę przedstawią warszawskie szkółki piłkarskie.

Strona WWW organizatora: http://www.hotelboss.pl/
Dzielnica: Wawer