Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Akademia tańca
FMH mobile

📅 sobota 03.09.2011

3.09.2011
godz. 10.00

Centrum Artystyczne Hokus-Pokus przy Artystycznym przedszkolu prozdrowotnym Czary Mary zaprasza do świętowania dnia otwarcia! Zaczynamy w sobotę od godz. 10.00 – czekać będzie na gości wiele atrakcji i niespodzianek, m.in. występ iluzjonisty Tomasza Bielińskiego. Poza tym na odwiedzający wezmą udział w wielu konkursach i grach. Nie zabraknie i niespodzianek. Zawitają do nas zwierzęta z łódzkiego Zoo, dorośli będą mogli skosztować specjałów regionalnych, a podczas oficjalnego otwarcia zjemy ogromny tort!

Nasze Centrum jest nowoczesną placówką oferujacą bogatą bazę zajęć artystycznych dla dzieci i ich rodziców oraz miejscem propagowania sztuki w regionie łódzkim. W swojej ofercie mamy przedstawienia teatralne, baletowe, koncerty muzyczne, wystawy malarskie oraz zajęcia i warsztaty prowadzone przez aktorów, plastyków, muzyków z całej Polski.

W programie otwarcia między innymi:

Wystawa obrazów Gremium Malarskiego z Tczewa – od godziny 10:00
Koncert Urszuli Pakuły – godzina 11:00
Oficjalne otwarcie z poczęstunkiem – ok. 12:00
Występy Bractwa Rycerskiego św. Anny – godzina 13:00
Występ Iluzjonisty Tomasza Bielińskiego z Warszawy – godzina 14:00
Koncert Zespołu Macieja Gordzieja z Poznania – godzina 15:00
Występ aktorów teatru ,,Psikus" spektakl " Śmiechowisko" – godzina 16:00

W międzyczasie o dobrą zabawę Naszych pociech zadbają osoby prowadzące warsztaty plastyczne, organizatorzy zajęć "Mała Japonia", animatorzy i wielu innych. Wszystkim przyświecać będzie cel zorganizowania fantastycznych zajęć, po których pozostaną wspaniałe wspomnienia i ochota do ponownych odwiedzin w Naszym Centrum.