Królik i Misia

gra miejska w Warszawie

📅 sobota 11.02.2012
gra miejska w Warszawie

START: 11. lutego o godz. 11:00 w Regeneracji (Puławska 61)

KONIECZNA REJESTRACJA DO GRY.
Więcej informacji na: http://zwalcznude.pl/gra_terenowa_zwalcznude.html
oraz http://www.facebook.com/events/305990842777248/

Gra Miejska ZwalczNude.pl to kolejna edycja zabawy organizowanej co miesiąc na terenie innej dzielnicy Warszawy we współpracy z Urzędem Miasta. Amor słysząc, że nasza stolica jest Miastem Zakochanych, postanawia przed Walentynkami pracować w innych rejonach Polski, gdyż wierzy, że Warszawiacy dadzą sobie sami radę w celebracji tego święta. Dla tych, którzy nie są pewni swoich sił w miłosnych podbojach, zostawia kontakty do specjalistów od spraw miłości. Mokotów staje się miejscem bytowania magów, znachorek, wiedźm i wróżek. Kto odwiedzi ich wszystkich i spełni określone wymagania, zdobędzie składniki eliksiru miłości, a co za tym idzie serce wybranej osoby. Oprawa duchowa gry przygotowana została przez Paulo Coelho, który odbył już niejedną podróż w poszukiwaniu wielkiego uczucia.

W poprzednich grach uczestnicy spróbować musieli swoich sił bitwie laser tag, językach obcych, flamenco, krav-madze czy karate, wspinaczce, bilardzie, power ball, capoierze, kręglach i gokartach. Ratowali świat przed zniszczeniem, byli archeologami, tajnymi agentami i przemierzali Biegun Północny. Na najbliższej grze należy spodziewać się zupełnie nowych, jak najbardziej nietypowych atrakcji.

Portal ZwalczNude.pl zrzesza ponad 25 tysięcy aktywnych Warszawiaków szukających nowych
form rozrywki, odpowiednich zarówno dla rodzin z dziećmi, osób w wieku 30-35 lat jak i dla osób
młodych i niezależnych. Organizujemy dla Warszawiaków m.in. takie wydarzenia jak Sportowe
Puchary Amatorów, Gry Miejskie, i inne, a także na Państwa życzenie różnego typu imprezy.
Więcej informacji na stronie www.ZwalczNude.pl