Gra miejska „Smak dzieciństwa”

📅 sobota 27.09.2014
Gra miejska „Smak dzieciństwa”

Gra będzie okazją do tego by spojrzeć na miasto z wysokości wieży słonecznej, odwiedzić najstarszą warszawską czekoladziarnię i skosztować zupy plujki. Gracze odnajdą kamienice noszące ślady po kulach i poznają klimat zabytkowych podwórek, podążą także śladami Wojtka, Tadka i Staśka – kilkunastoletnich chłopaków, którzy w sierpniu 1944 roku znaleźli się w samym centrum powstańczej Warszawy. Ich dzieciństwu towarzyszył smak zupy plujki i cukru w kostkach, smak pyłu i gruzu, smak łez i tęsknoty za bliskimi, ale też smak odpowiedzialności, współpracy i tworzących się przyjaźni.

Jeżeli chcesz odkryć nieznane zakamarki miasta i poznać smaki dawnej Warszawy – zgłoś się na grę! Zarejestruj swoją rodzinę lub grupę znajomych i odkryj nieznaną historię miasta i jego mieszkańców.

MIEJSCE: Gra będzie się toczyć na terenie Śródmieścia, dokładne miejsce startu zostanie podane przy rejestracji.CZAS: sobota 27 września 2014, godz. 15.00-18.00

UCZESTNICY: rodziny z dziećmi (w wieku od 8 lat) oraz wszyscy chętni warszawiacy

REJESTRACJA: od 19 do 26 września na stronie www.1944.pl; https://docs.google.com/forms/d/1zCAQGVx0WolRbRPg1v0SiBoypFpHCF3oFrFeeC2hSLc/viewform