gra miejska

📅 niedziela 31.07.2011
gra miejska

Uczestnicy gry będą podążać śladami Włodka, Staśka, Romka i Tadka, czyli warszawskich „urwisów" oraz bohaterów książki Michała Rusinka „Zaklęcie na ". Ich zadaniem będzie m.in. rozpoznanie konspiratora i szpiega oraz odkrycie sekretnych przejść i rozwiązanie zagadek. Ale to nie wszystko! Podczas gry będzie okazja do przejażdżki motorem lub konnym tramwajem, spotkania prawdziwej warszawskiej syrenki, czy wzięcia udziału w malowaniu powstańczego graffiti. Nie zabraknie też pysznych niespodzianek, warszawskich piosenek, a miłośnicy literatury będą mogli poznać Michała Rusinka i wygrać jego najnowszą książkę „Zaklęcie na ".

Dodatkowym elementem projektu „Warszawa: moje Miasto" jest finał akcji na profilu Muzeum na facebooku. Do 29 lipca internauci mogą zagłosować na smak kojarzący się z dawną Warszawą. 31 lipca – trzy propozycje smakowe z największą liczbą głosów będzie można spróbowac na finale gry, które przygotuje cukiernia Sweet Home.

Przyślij zgłoszenie na adres: mojemiasto@1944.pl w dniach 22-29 lipca 2011 r. i przyjdź 31 lipca (niedziela) o godz. 15.00 na Stary Mokotów.