Królik i Misia

Goryl śnieżek w Barcelonie

📅 poniedziałek 21.05.2012 do środa 23.05.2012
Goryl śnieżek w Barcelonie

Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda sprytnej małpki oraz towarzyszącego jej przyjaciela – wesołej czerwonej pandy. Ścigani przez kłusowników, wywołają w metropolii prawdziwe białe szaleństwo!

Za wizualną stronę przygód białego goryla w wielkim mieście odpowiada Silvia Steinbrecht, autorka dekoracji do takich widowisk, jak "Pachnidło: Historia mordercy" i "Sahara".

Mamy dla Was aż 100 biletów do kina na przedpremierowy pokaz filmu – 23 maja o godz. 19:00 w kinie Femina w Warszawie. Jesli chcecie wylosować bilety piszcie do nas na adres zaproszenia@miastodzieci.pl  W tytule maila prosimy wpisać " Gorylek Śnieżek", w treści: imię i nazwisko. O wygranej powiadomimy drogą mailową, brak maila z redakcji miastodzieci.pl oznacza brak wygranej.  Jeśli macie więcej niż jedno dziecko, zaznaczcie to w treści maila. Życzymy powodzenia!

UWAGA! BILETY MOŻNA WYKORZYSTAĆ TYLKO NA WW. SEANS, NIE MA MOŻLIWOŚCI WYMIANY NA SEANS W INNYM TERMINIE.

Premiera kinowa: 25 maja 2012.
Reżyseria: Andrés G. Schaer ("Mysi agenci")
Scenariusz: Alber Val, Amelia Mora
Kino Świat