Weleda

Gorące Serca na Lodzie"

14 lutego, Lodowisko Miejskie w Gdańsku

Start godzina 17:00

Od 17:00 do 20:00 pary będą mogły zrobić sobie wspólne zdjęcie, by na chwilę stać się gwiazdą i parę sekund później zobaczyć swoje zdjęcie na wyjątkowym walentynkowym ekranie. Oko sprytnego fotografa wyłapie najszczęśliwsze zakochane twarze, by je nagrodzić. A nagrody będą wyjątkowe – kubki, podkładki pod myszkę czy breloki ze zdjęciem pary! Dodatkową atrakcją Imprezy będzie radiowa relacja na żywo – wszyscy chętni będą mogli zagościć na antenie Radia Plus, by złożyć życzenia swojej drugiej połówce. Oczywiście, by tradycji stało się zadość, nie zabraknie baloników, baniek mydlanych i kwiatów. Imprezie będzie towarzyszyć muzyka na żywo w wykonaniu Wojtka Pilwińskiego.

ORGANIZATORZY: Miasto Gdańsk, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury

PARTNERZY: Radio Plus, Firma ARGO