Gdynia Open Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2014

📅 piątek 20.06.2014 do niedziela 22.06.2014
Gdynia Open Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2014

Festiwal organizowany jest w ramach projektu „Wymiennikownia – Innowacyjna przestrzeń współpracy na rzecz młodzieży" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Funduszu współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej oraz Gminę Miasta Gdynia.

Do udziału w Festiwalu zaprosiliśmy młodzież z całej Polski. Zgłoszenia przyjmowane był do dnia 25 maja.

W ramach Festiwalu występować będą soliści, duety oraz zespoły do 8 osób. Każdy z uczestników/ zespołów może wykonać jedną piosenkę. Dodatkowo uczestnicy mogą wykonać drugą piosenkę pod warunkiem, że utwór będzie wykonywany w jednym z czterech języków urzędowych Szwajcarii, czyli w języku niemieckim, włoskim, francuskim lub retoromańskim

Przewidziane są nagrody finansowe w następujących kategoriach:

Soliści oraz duety:

– do III klasy szkoł podstawowej;
– od IV do VI klasy szkoł podstawowej;
– klasy gimnazjalne;
– klasy szkoł ponadgimnazjalne.
– szkoły podstawowe;
– gimnazjum;
– szkoły ponadgimnazjane.

Zespoły wokalne:

Dodatkowo przewidziana jest nagroda Grand Prix oraz nagroda za wykonanie piosenki w jednym z języków urzędowych Szwajcarii.

Organizatorem Festiwalu Gdynia Open – Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2014 jest Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia w ramach projektu „Wymiennikownia" we współpracy z Zespołem Szkół nr 14 Gdynia.

Rulamin konkursu można pobrać tu: Regulamin Festiwalu.

Szczegółowy program Festiwalu można pobrać tu: Program Festiwalu.

Do zobaczenia już niebawem!