Gdańsk. Bezpłatne zajęcia językowe dla dzieci i młodzieży

📅 poniedziałek 01.09.2014
Gdańsk. Bezpłatne zajęcia językowe dla dzieci i młodzieży

Zajęcia będą odbywają się w każdy poniedziałek (do końca roku) w godzinach 18.00-19.00 w siedzibie Fundacji ”Sprawni Inaczej” przy ul. Północnej 5 w Gdańsku-Brzeźnie.

Formuła zajęć to nauka języka obcego poprzez zabawę! Bez stresu i oceniania! Wszystko w przyjaznej atmosferze serwowanej przez wolontariuszy europejskich (m.in. z Hiszpanii, Niemiec, Ukrainy, Gruzji).

Na zajęciach będziemy mówić po angielsku i po polsku. W zależności od zainteresowania grupy, włączymy inne języki ojczyste naszych wolonatriuszy.

Do zobaczenia!

Zajęcia prowadzone w ramach projektu ”Dom Sąsiedzki- przy Północnej” są współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Gdańsk.

Wolontariusze europejscy współprowadza zajęcia w ramach programu ”Młodzież w działaniu”.Nazwa organizatora: Fundacja

"Sprawni Inaczej"
Gdańsk-Brzeźno, ul. Północna 5
tel./fax +48 58 344 42 56
biuro@fsi.gda.pl

Dojazd: Tramwaj nr 3 lub nr 5.