Self-care

Pokój Sztuki Dziecka
📅 sobota 14.09.2024
FUTURE ARTIST - kontemplacja sztuki
FUTURE ARTIST – kontemplacja sztuki nadchodzi! Nowy sezon! Nowy nabór! Warsztaty twórcze dla dzieci, spotkania filozoficzne i więcej.

Nowy sezon projektu Future Artist, pod hasłem „kontemplacja sztuki”, zapowiada się wyjątkowo. W tym roku zapraszamy dzieci nie tylko do udziału w regularnym cyklu warsztatów twórczych, ale także do filozoficznych refleksji. Razem z filozofkami Aleksandrą Golecką i Marią Bartkowską będziemy zgłębiać, czym jest sztuka współczesna i które jej elementy zasługują na szczególną kontemplację.

Tradycyjnie, zajęcia twórcze będą połączone z oprowadzeniami po wystawach, miejskimi wycieczkami, spotkaniami z artystami oraz akcjami w przestrzeni miasta. Prace dzieci uczestniczących w projekcie będą prezentowane w Galerii Ściana Sztuki Dziecka.

Całość działań głęboko inspirowana sztuką współczesną, ma na celu rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczestników.

Idea, koordynacja, zapisy do grupy: Ewa Kokot, tel. 609687401 lub mail ewa.kokot@miasto-ogrodow.eu (Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń) Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w cyklu.

Inauguracja: 14 września, godz. 10.00
Gdzie: Pokój Sztuki Dziecka (IV piętro)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury