Finał 34 Konkursu Plastycznego: Mój Teatr

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, ul. Duża, Kielce mapa

niedziela 19.06.2016

Finał 34 Konkursu Plastycznego „Mój Teatr” odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 19 czerwca 2016 roku o godz. 10.15 w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach.

Podczas Finału nastąpi otwarcie wystawy nagrodzonych prac w foyer Teatru, uroczystość wręczenia nagród dla dzieci oraz spektakl „Być jak Pippi”, do obejrzenia którego zaproszeni zostaną wszyscy obecni na finałowej uroczystości Goście.

W konkursie co roku biorą udział dzieci, które oglądają spektakle teatru „Kubuś”. Ich zadaniem jest wykonanie dowolną techniką prac plastycznych na temat obejrzanych przedstawień. Prace zbierane są przez cały rok szkolny, a potem oceniane w kategoriach wiekowych.

Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano 702 prace, w tym prace dzieci z 26 placówek oświatowych z całego województwa świętokrzyskiego oraz prace indywidualne.

Spośród nich Komisja wybrała i nagrodziła 30 prac najlepszych.

Fundatorzy nagród: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, hurtownia Biuro Market w Kielcach, Wydawnictwo „Jedność”, „Echo Dnia”, „Gazeta Wyborcza” i Radio Kielce.

Patronat honorowy: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Lalki i Aktora Kubuś

Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach

Teatr wystawia spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do realizacji naszych przedsięwzięć zapraszamy wybitnych twórców z kraju i z zagranicy. Poza regularną działalnością repertuarową realizujemy liczne projekty artystyczne i edukacyjne, często wspólnie z innymi instytucjami. Wśród …

Więcej

Adres:

ul. Duża 9
25-304 Kielce


Kontakt:

41 344-58-36
sekretariat@teatrkubus.pl
http://www.teatrkubus.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatrwystawa

Zobacz także