FiKoplastykon – zajęcia dla dzieci w Muzeum Narodowym w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie mapa

sobota 26.11.2016

bilet dla 1 /osoby/ dziecka = 15 zł i bilety rodzinne

warsztaty w muzeum

FikoPlastykon to nowe działania, które zajmą stałe miejsce w kalendarzu księgarni. Spotkania czytelnicze i plastyczne będą rozwijać wyobraźnię i kreatywne myślenie dzieci. Dla rodziców to okazja na wspaniałą zabawą i doskonały sposób na wspólne spędzanie wolnego czasu. Będziemy czytać i czarować nie tylko z bajek. Inspiracją dla nas będą niezwykłe ilustracje, poznamy także książki naukowe oraz tajemnice i ciekawostki ze świata przyrody. Różnorodność grafik, kolorów, barw zachęca do poszukiwania i odkrywania niezwykłych możliwości twórczych. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat. Przyjdźcie do nas, a spędzicie z nami kreatywne półtorej godziny.

„Koci koci miau miau” O świecie i zwierzętach w twórczości Józefa Wilkonia Historie opowiedziane i namalowane… O ilustracji książkowej /Józefa Wilkonia. O przedstawieniach zwierząt w jego książkach O kolorach, zawirowanych liniach i niezwykłych plamach. Tym razem zapraszamy na spotkanie z twórczością Józefa Wilkonia, na Fikoplastykonie powstaną powstaną ksiązki o zwierzętach, które najbardziej lubimy, w rozmaitych technikach plastycznych.

 

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w soboty o godzinie 16:00

Nie obowiązują zapisy;

bilet dla 1 /osoby/ dziecka = 15 zł

bilety rodzinne:

1 opiekun + 1dziecko = 25 zł

1 opiekun + 2 dzieci = 35 zł

każde kolejna osoba / dziecko 10 zł

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Narodowe w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie od wielu lat prowadzi intensywne działania edukacyjne skierowane do osób w różnym wieku i o wszechstronnych zainteresowaniach. Ofertę kieruje zarówno do szkół oraz przedszkoli jak i odbiorców indywidualnych. Głównym celem jest nie tylko przekazanie …

Więcej

Adres:

ul. Staromłyńska 27
70-561 Szczecin


Kontakt:

(+48) 091/ 4315 200
biuro@muzeum.szczecin.pl
http://www.muzeum.szczecin.pl
facebook