Festiwal Hurra! ART! Kielce

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, ul. Duża, Kielce mapa

sobota 27.08.2016 do niedziela 28.08.2016

Plakat festiwalu Hurra Art Kubuś Kielce

W sierpniu Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach zaprasza na II edycję Festiwalu Hurra! ART!

13-14, 20-21 i 27-28 sierpnia 2016

„Nie ma nudy w wakacje! Jest przygoda w wakacje!” II Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART!

 

„Nie ma nudy w wakacje!” – przekonywaliśmy Kielczan w ubiegłym roku, zapraszając na Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART! Dziś, organizując drugą edycję Festiwalu, idziemy o krok dalej, zachęcając nie tylko do kreatywnego spędzenia czasu, ale prawdziwej artystycznej przygody. Tym razem, przygotowane przez Teatr „Kubuś” atrakcje dla dzieci i rodziców odbywać się będą przez trzy ostatnie weekendy sierpnia.

„Hurra! ART!” to najlepsze spektakle z całej Polski dla najmłodszych, kreatywne warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne, a gdyby tego było mało – koncerty i pokazy filmów oraz mnóstwo innych atrakcji. Poznamy barwne opowieści o Lence, Słoniu Trąbibombi i tajemniczym Panu Satie. Pojawią się „Dziadki, dziatki” , „Piotruś i Wilk”, a także filmowy  „Parasol”, „Bąbelek” czy „Ostronosy”. Zabierzemy Was też na wakacje z Mikołajkiem i otworzymy nasze „Podwórko wyobraźni” z „Bajkopodróżami”, „Krainą Bajkostworów” i klockami MuBaBaO. Pokażemy, jakie są „Mechanizmy Uśmiechu” i jak tworzyć słowem. W aktorskich czytaniach zapuka do nas sztuka dla dzieci, a w żonglerskich akrobacjach – szalona sztuka cyrkowa.

„Nie ma nudy w wakacje”, bo … „Jest przygoda w wakacje”!

Zapraszamy!

Szczegółowy program Festwialu na stronie Teatru

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Lalki i Aktora Kubuś

Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach

Teatr wystawia spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do realizacji naszych przedsięwzięć zapraszamy wybitnych twórców z kraju i z zagranicy. Poza regularną działalnością repertuarową realizujemy liczne projekty artystyczne i edukacyjne, często wspólnie z innymi instytucjami. Wśród …

Więcej

Adres:

ul. Duża 9
25-304 Kielce


Kontakt:

41 344-58-36
sekretariat@teatrkubus.pl
http://www.teatrkubus.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatrwakacjewarsztaty

Zobacz także