Królik i Misia

🗺
📅 poniedziałek 28.01.2019 do piątek 08.02.2019
Ferie zimowe w Hulakula

Ferie zimowe w Warszawie zaczynają się już 28 stycznia. Przed dziećmi dwa tygodnie laby, a przed rodzicami – wyzwanie, jak zapełnić najmłodszym wolny czas. Jeśli jeszcze nie macie gotowego planu atrakcji dla swoich pociech, koniecznie przyjrzyjcie się ofercie Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta. Ferie w Warszawie nie muszą oznaczać nudy.

Półkolonie – to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy spędzają ferie w mieście. W czasie, gdy rodzice pracują, wykwalifikowany personel zajmuje się pociechami, zapewniając im zabawę połączoną z zajęciami edukacyjnymi i sportowymi. Miejscem idealnym dla takich aktywności jest Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta.

W nowej siedzibie centrum, przy ul. Jagiellońskiej 82B, w czasie ferii na najmłodszych czeka cała masa atrakcji. W ramach pakietów półkolonii dzieci będą mogły korzystać między innymi z codziennej gry w kręgle i bilard pod okiem wykwalifikowanych trenerów, warsztatów plastycznych, placów zabaw czy wycieczek, w tym na lodowisko i górkę lodową na stadionie PGE Narodowy, a dla dzieci od 8. roku życia – na tor gokartowy.

W ramach codziennej 10-godzinnej opieki zagwarantowany jest także posiłek – dwudaniowy obiad z deserem, także w wersjach bezglutenowej czy wegetariańskiej.

Organizatorzy półkolonii przygotowali pakiety tygodniowe, dzienne oraz obejmujące jedynie pół dnia.

Półkolonie w Hulakula – cennik i rabaty

– pakiet tygodniowy (pon-pt, 10 godzin dziennie) – 599 zł,
– pojedynczy dzień (10 godzin dziennie z obiadem i podwieczorkiem) – 130 zł,
– niepełny dzień (do 6 godzin dziennie z obiadem, odbiór dziecka do 15:00) – 100 zł.

10% rabatu dla rodzeństwa – rabat dotyczy tylko pakietów tygodniowych!

Liczba miejsc ograniczona!
Posiadamy wpis do bazy organizatorów wypoczynku MEN

Na półkolonie Hulakula zaprasza dzieci w wieku 5–13 lat. Zapisu można dokonywać telefonicznie pod nr. tel.: 22 18 28 009.

Pakiety tygodniowe dostępne także online:

I tydzień: http://rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/48

II tydzień: http://rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/49