Fasolka Polka i Szczypiorek Florek

📅 niedziela 30.03.2014
Fasolka Polka i Szczypiorek Florek

Nasza historia to niepowtarzalne spotkanie z królem mórz Neptunem, zabawnie opowiedziana przez dwoje niesfornych przyjaciół Fasolkę i Szczypiorka. To także perypetie samego Neptuna i uszczypliwej Baby Jagi. Nasuwa się pytanie: kto zapanuje na sopockiej plaży? Kto zadba o jej czystość, o to by środowisko pozostało przyjazne dla wszelkich żywych stworzeń? Fasolka ze Szczypiorkiem będą musieli dokonać wyboru… po czyjej stronie stanąć?

W bajkę wpleciony jest również wątek skradzionego trójzębu Neptuna, który bezwzględnie należy odnaleźć i zwrócić właścicielowi. Tylko co to jest TRÓJZĄB? Na pewno COŚ z zębami! I tak Fasolka ze Szczypiorkiem wyruszają na poszukiwanie tajemniczych zębów władcy Bałtyku.

Sopocki koloryt lokalny: bursztyn czyli żywica, szumiąco-mówiące muszle, mewy i piasek, zagadkowy list w butelce, a nade wszystko prawdziwe MORZE!

Scenariusz i koncepcja inscenizacji: Beata Szreder

Występują: Beata Szreder, Tobiasz Cytrowski

Opieka artystyczna: Michał Derlatka

Udźwiękowienie: Sówka Sowińska

Kostiumy Anna Krykowska

Produkcja: Fundacja Sopot Centralny

Spektakl zorganizowany dzięki funduszom z Gminy Miasta Sopotu

Termin spektaklu:

sobota, 8.03.2014 | godz. 16.00 – PREMIERA

niedziela, 30.03.2014 | godz. 11.00

Bilety:

Ulgowy: 10 zł

Normalny: 15 zł

Bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci): 10 zł/os.

Kasa czynna na 45 min przed spektaklem.