Królik i Misia

Eurofestival

📅 niedziela 03.06.2012
Eurofestival

W najbliższą niedzielę teren nad Wisłą w Warszawie zamieni się w wielki rodzinny piknik, podczas którego nie zabraknie niecodziennych atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców.

Piknik rrozpoczyna się w samo południe – wtedy nad Wisłą usłyszymy pierwszy set DJski, a dzieci będą mogły przystąpić do malowania wielkich krasnali ogrodowych oraz zajęć plastycznych przygotowanych przez Fundację Atelier. To jednak nie wszystko. Zajęcia dla najmłodszych poprowadzą także DJe, miksujący wcześniej dla rodziców.

Równolegle będziemy mogli szukać perełek mody i dobrego designu na Euromarkecie który zgromadzi znanych projektantów ubiorów, przedmiotów oraz autorów handmade, takich jak m.in. Loft 37, Przytullale, Kung Szwu, Pompon, Zabawki Cioci Zoi, Anna Deran, Maja Pietruszka pomponart animacje dla dzieci, Pudle w Pudle, Yogi Babu Projekt, Zuzu Toys, Moimili czy Ministerstwo Dobrego Mydła.

W tym samym czasie na mieśce Cypel odbędą się warsztaty kulinarne prowadzone przez doświadczonych szefów kuchni, pozwalające skosztować niemieckich, polskich i ukraińskich smakołyków. Prezentacja delikatesów Jung&Lecker spowoduje, że tego dnia nie tylko znajdziemy się nad Wisłą, ale też nad Renem 😉

Podczas EUROFESTIVALU swoje sety zaprezentują: znany internetowy label The Very Polish Cut Outs, DJ Sonus, gwiazda wytwórni 1500m2/detroitZDRoJ, czyli duet DJ-ski BLCKSHP oraz mistrz dobrego beatu – pochodzący z Ukrainy DJ Vakula. Oprócz nich usłyszymy polską elektronikę w najlepszym wydaniu w wykonaniu zespołu Loco Star, polsko-ukraiński zespół Čači Vorba oraz hamburski "The Knights", który przyjeżdża do Warszawy z materiałem z debiutanckiego krążka "Pardon my riot".

Bierzcie koc, znajomych, dzieci, psy, rowery, co tam jeszcze niezbędne i przyjeżdżajcie do Miasta Cypel na EUROFESTIVAL!

Gwarantujemy świetną muzykę, dużo dobra i niezłą zabawę! 😉

Organizatorem EUROFESTIVALU jest Ambasada Niemiec.

Współorganizator: Miasto Cypel

Partnerzy: my′o′my, detroitZDRoj, STO900, Fundacja Atelier