Weleda

• Kolorowy płomień

• Wulkan

• Tańczące żelek

• Oraz cała nasza chemia kuchenna

Podstawą zajęć jest jak zawsze zabawa. Zajęcia prowadzą i nadzorują studenci Politechniki Gdańskiej. Zapraszamy serdecznie.

Koszt materiałów do zajęć: 5zł.

Opis ogólny Centrum:

Zapraszamy dzieci i dorosłych do Parku Rady Europy w Gdyni, gdzie w okresie wakacyjnym działa Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy EduFun. Eksperymenty z ciekłym azotem, czym jest elektryczność, chemia w działaniu to tylko niektóre propozycje zabaw. Codziennie w godz. 10.00-22.00 na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Podstawową ideą EduFun jest edukacja przez zabawę. Bazując na doświadczeniu Parków Edukacyjnych Europy oraz własnemu, dzięki współpracy z grupą projektową MaradDesign, oblicze centrum oparte będzie na nowoczesnych rozwiązaniach i wielkogabarytowych konstrukcjach jak dotąd nie stosowanych w Polsce.

Ekspozycja stała – wielkogabarytowe interaktywne stanowiska edukacyjne

• Podnieś dużego

• Ogromna równoważnia

• Wielkie Kule Newtona

• Balansowanie na linie

Pokazy specjalne:

• Temperatura, czyli jak zimny jest ciekły azot?

• Elektryczność, czym jest?

• Chemia w działaniu

Warsztaty konstruktorskie

• Buduj z nami latawce

• Silniki elektryczne

• Baw się równowagą

Wielkie bańki mydlane

Magia która wciąga każdego.

Uczymy się bawiąc, bawimy się ucząc

Zapraszamy serdecznie do Gdyni do Parku Rady Europy (vis a vis Skweru Kościuszki) codziennie od 10.00 do 22.00 (dla dużych grup zorganizowanych możliwość otwarcia centrum od godziny 8.00).

Organizator: Partnerzy:

Inter_Edu Dawid Kubacki www.interedu.pl Miasto Gdynia